4. juulil esines lauljatar Las Vegases, kus hullutas rahvast esitades oma hittlugu "Party in the U.S.A". Poptäht muutis aga oma kuulsa laulu sõnu: "Taksojuht pani raadio tööle, pöördus mu poole ning ütles, vabastage Britney, vabastage Britney".

Toetusavaldus leidis kontserdil poolehoidu ning publik laulis koos staariga kaasa. Lauljanna seletas rahvale: "Me armastame JAY-Z'd, aga me peame selle bitchi* vabastama. See viib mind endast välja."

Täna selgus, et mees, kes on 25 aastat Britney Spearsi karjääri suunanud, pani ameti maha.

Larry Rudolph, kes aitas Britneyl teenida tema esimese plaadilepingu, sõnas, et lauljanna plaan ametlikult laulmisega lõpparve teha, pani teda ennast samuti tagasi astuma, kirjutas BBC.

Otsus tuleb kaks nädalat pärast seda, kui Britney ütles Los Angelese kohtus, et teda sunnitakse vastu tema tahtmist esinema. Ta võitleb praegu selle nimel, et lõpetada eestkoste, mis on tema eraelu ja finantsolukorda 2008. aastast kontrollinud.

Rudolph andis enda taandumisest teada kirjas Britney isale Jamie'le ja kaaseestkostjale Jodi Montgomeryle. "Mina ja Britney suhtlesime viimati kaks ja pool aastat tagasi ning siis ta andiski mulle teada, et soovib tööst teadmata ajaks pausi teha," kirjutas mänedžer.

"Täna aga ma kuulsin, et Britney soovib laulmisega üldse lõpparve teha. Tema mänedžerina leian ma, et mul on kõige õigem tema meeskonnast lahkuda, sest minu teeneid ei lähe enam vaja."

Rudolph lisas, et temal ei ole eestkostega mitte mingisugust seost ega tea ka kõiki detaile, aga ta on ülimalt uhke kõige selle eest, mida 25 aastaga saavutati.

"Soovin Britneyle head tervist ja õnne ning olen tema jaoks olemas, kui ta seda vajab, nagu ma olen alati olnud," lisas Larry Rudolph lõpetuseks.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid