"Üks päev enne muusikavideot käisin EMOs," meenutab Liis. "Päris ärevil olin, sest ei teadnud, kuidas nii saab. Muusikavideo tegemisel saime selle meigiga ära peita, aga filmis oli teistmoodi," ütleb ta.

Eile esilinastus Coca-Cola Plazas noortekomöödia "Öölapsed".

Režissöör Priit Pääsukese noortekomöödia „Öölapsed“ võtab vaatajad kaasa ühe pöörase suveöö jooksul aset leidvatele seiklustele, milles põimuvad kolme õe ja nende sõprade lood, sünnivad murrangulised otsused ja pidutsetakse hommikuni.

Komöödia „Öölapsed“ peaosades on Alice Siil, Grete Konksi ja Piret Krumm. Kõrvalosades teevad kaasa Mart Müürisepp („Klassikokkutulek“), Kristjan Lüüs („Võta või jäta“), Alo Kõrve („O2“), Liis Lemsalu („Eia jõulud Tondikakul“), Argo Aadli (“Seltsimees laps”), Lauri Pedaja (“Klass”, telesari „Köök“), Ott Lepland („Vasaku jala reede“), Juss Haasma („Päevad, mis ajasid segadusse“), Miika Pihlak („Vaga vesi“), Liisa Saaremäelja Amanda Hermiine Künnapas (telesari „Kättemaksukontor,“ „Padjaklubi“) ning juba eelpool mainitud Peeter Oja (telesari „Lõks“), Laine Mägi (“Klass”, telesari „ENSV“) ja Jaune Kimmel.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid