Piletitulu läheb vähihaigete laste ja nende vanemate toetuseks.

Revo lahkus meie hulgas 30. augustil 2011. Revo kaotas võitluse kõige raskemale nahavähivormile- melanoomile. Tema mälestuseks ja melanoomi teavitustööks loodud fond nimega FOREVO MTÜ on regulaarselt korraldanud kontserte, millega kogutud raha annetatakse heategevuseks. Sel aastal toetatakse Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liitu ja Pardiralli ettevõtmist.

Revo Jõgisalu sai haigusest teada 2010. aastal. Kasvaja sai alguse täiesti tavalisest sünnimärgist, mis oli Revo kehal olnud juba lapsepõlvest saadik. 2007. aastal otsustas Revo, et laseb sünnimärgi eemaldada. "Kuna tegelesin sukeldumisega, siis kalipso selgatõmbamisel see häiris," rääkis Revo 2010. aasta jaanuaris Delfile, miks ta üldse arsti juurde pöördus.

Perearst suunas mehe edasi nahaarstile, kes sünnimärgi laseriga eemaldas. Hiljem mõistis Revo, et juba siis oleks pidanud tegema täpsema uuringu.

Mõnda aega oli kõik korras, kuid siis hakkas sünnimärk tagasi tekkima. Kuna valu ega muidu ebamugavusi sünnimärgiga ei kaasnenud, ei pööranud mees tagasi tulnud märgile ka erilist tähelepanu. 2009. aasta sügisel otsustas Revo elukaaslane aga, et nüüd aitab ning pani ise Hiiu onkoloogiahaiglasse arstile aja kirja. Siis enam nalja ei olnud – arst vaatas sünnimärgile peale ja saatis Revo kohe edasistele uuringutele.

Analüüsidest selgus aga, et tegemist on melanoomi ehk halvaloomulise kasvajaga, mis oli sünnimärgist levinud edasi lümfisõlmedesse. "Siis oli paanika!" rääkis mees oma emotsioonidest, kui teada sai, et tema tervisega on päris kehvasti.

Revo suri samal aastal. Ta oli 35-aastane.