Meighan abiellus intiimse tseremoonia ajal Vikki Ageriga, naisega, kelle peksmises laulja vähem kui kaks aastat tagasi süüdi mõisteti, kirjutas BBC.

Muusik visati kahe kümnendi järel välja Leicesterist pärit bändist, kui tema vägivaldne rünnak avalikuks tuli. Turvakaamera näitas, kuidas Meighan Vikkit lõi ja ta siis pahkluudes kinni hoides ühise koju aeda vedas.

Meighan loopis neli aastat tema partneriks olnud naist mööda tuba ja vastu hamstripuuri, lisaks ähvardades teda puust labidaga.

Nüüd paistab, et paarike on halva perioodi selja taha jätnud ning alustavad koos uut peatükki.

Paari pressiesindaja sõnas: "Meil on rõõm teatada, et teisipäeval, 13. juulil 2021 abiellusid Tom Meighan ja Vikki Ager Leicesteris asuvas Market Harbourgh'is asuvas perekonnaseisuametis."

"Tegu oli intiimse kogunemisega, mis oli vastavuses hiljutiste COVID-19 piirangutega, olles ümbritsetuna oma lastest, perest ja lähedastest sõpradest."

"Tom on viimasel aastal enda, oma tervise, pere ja suhtes Vikkiga kõvasti tööd teinud. Nad on vägagi armunud ja tahavad terve ülejäänud elus koos olla."

Tom Meighan on varasemalt peksmise kohta öelnud, et ta sündmuseid suurt ei mäleta, sest ta oli niivõrd purjus. Vaevalt Vikki need unustanud on ja saab vaid loota, et need enam ei kordu.