Kell 19 alustatakse suurel laval Genialistide tribüütkontserdiga, kus solistidena asuvad üles Robert Linna, Robin Juhtkental, Karl Vilhelm Valter ja paljud teised. Esitlusele tuleb Genialistide legendaarseid lugusid, nende hulgas "Anna mulle end", "Täna ma ei skoori", "Leekiv armastus" jpt.

Kell 20 alustab keskmisel laval energiline, troopiline ja eksperimentaalne muusikarühmitus Kenors.

Pealaval võtab kell 21 koha sisse Gram-Of-Fun, kellega selleks korraks liitub ka hitimeister ja kitarrivirtuoos Fredi!
Vahetult enne peaesinejat keerutavad rahvale tantsumuusikat end hullumeelseks pidav eestikeelset funkmuusikat viljelev Arg Part.
Kell 23 astub festivali peaesinejana üles Eesti funkmuusika lipulaev Lexsoul Dancemachine!

"Kes veel praeguse aja kuumimast live-bändist midagi kuulnud ei ole, siis võime teile garanteerida, et elamus, mille Lexsouli livest saab, jätab positiivse laengu nädalateks," on festivali peakorraldaja Johannes Pihlak veendunud.

Lexsoul Dancemachine'i põhikoosseisu kuuluvad Martin Laksberg basskitarril, Joonas Mattias Sarapuu klahvpillidel, Kristen Kütner klahvpillidel ja soolokitarril, Jürgen Kütner kitarril, Caspar Salo trummidel ning solist Robert Linna.

Järelpidu Mjaus. Peale peaesinejat on festivalilised oodatud Tarva parema külje all asuvasse ööklubisse Mjau, kus keerutavad plaati DE FAUX ja DJ Johanna Tenso.

FunkExpress. Tallinnast Funkfesti bussiga tulijate jaoks algab funkfest juba kell 15.30, kui väljub FunkExpress. Buss liigub peale viimast kontserti ka tagasi pealinna.

Kes aga soovib jääda ka afterpartyle, siis Funkfest võimaldab vallimäe lähistel ka telkimisvõimalust.

Piletid müügil Piletitaskus.