Laulu autorid on filmi helilooja Janek Murd (muusika ja produktsioon) ja Hyrr Innokent Vainola (sõnad ja laul). Janek Murdi sõnul vajas film kaasahaaravat poplugu, et toetada öö jooksul lahti hargnenud sündmuste jutustamist: „Filmi hoogne süžee andis võimaluse luua tempokas tunnuslugu. Mahe ja kaasakiskuv „Children of the Night“ toimib hästi nii vokaaliga kui ka instrumentaalversioonis. Kui tunnuslugu sai spetsiaalselt filmi jaoks loodud, siis ülejäänud soundtracki valikul kasutasin palju kaasaegset Eesti muusikat, aga tänaste teismeliste vanemad võivad filmis ära tunda ka aastatetaguseid hitte,“ rääkis Murd.

Loo esitaja Hyrr Innokent Vainola sõnul kirjeldavad selle sõnad üsna hästi kesköist peomeeleolu: „Kui peo tipphetkel on kõigil emotsioonid laes, siis tekib mõnikord nii intensiivne meeleseisund, et tuleb korraks distants võtta ja olukorda seedida. Sellest üle laetud seisundist sõnad räägivadki,“ ütles Vainola

Režissöör Priit Pääsuke filmi muusikast: „Mina tunnen Janek Murdu juba sellest ajast, kui ta kunstiülikoolis õppis ja Boraxis mängis. Oli väga südantsoojendav, kui Janek nõustus filmile muusikat looma ja olema meie muusikaline konsultant. Tunnusloo „Children of the Night“ osas tundsin juba esimese demoversiooniga, et see on suurepärane ning Janek ja Hyrr on filmi meeleolu väga täpselt tabanud. See on minu arvates üks filmi parimaid lugusid ja Janeki lugudest kahtlemata üks mu lemmikuid,“ rääkis Pääsuke ning lisas, et muusikavideo koostamiseks valitud kaadrid annavad hästi edasi filmi meeleolu.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid