"See päev oli fenomenaalne! Kõik läks veel paremini, kui loota oskasime! Kõik asjad laabusid ja tõepoolest - me saime unistuste pulma!“ tunnistavad Kaisa ja Raigo, lisades, et nüüd naudivad nad üheskoos mõnusat olemist ja tulevad vaikselt värsketest emotsioonidest välja.

"Meil on ülihea meel, et Kaisa ja Raigo pulmapidu oli ilus, maitsekas ja meeldejääv. Minu jaoks oli eilsest kõige liigutavam mälestus Kaisa ja Raigo vaheline ARMASTUS – aus, ehe ja tõeline," märkis Buduaari brändijuht Katrin Tust, tänades kõiki partereid ja toetajaid, kel oli Buduaari Unistuste pulmade õnnestumises oluline roll. "Soovime kogu Buduaari poolt kaunile noorpaarile kestvat õnne, sütitavat armastust ning tähelepanu teineteise jaoks," ütles Tust.

Kaisa ja Raigo tutvusid kolm aastat tagasi. Mai alguses olid Euroopa meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis ning vahetult enne seda hakkas paar Sparta spordiklubis suhtlema, teades, et mõlemad lähevad võistlusele. Siis aga süttisid suured tunded ning edasine on juba ajalugu. Tänu Buduaari Unistuste pulmade võidule said nad kingituseks imelise peo ning Keila Joal toimunud pidulikul tseremoonial vannuti teineteisele igavest truudust.