Kohtuotsuses on kirjas, et Dre peab maksma toetust seni, kuni "toetuse saaja abiellub uuesti, kolib uue elukaaslasega kokku või kui üks osapooltest sureb", vahendas Billboard. Dre peab maksma ka naise elukindlustuse eest ja katma nende Malibu ja Pacific Palisade'i kodue kulud.

Allikas sõnas väljaandele, et see summa on umbes sama, mida Dre on Youngile pärast nende lahkuminekut niigi juba maksnud. Ja see on väga väike osa sellest, mida Nicole Young ja tema advokaadid nõudsid.

Dre, sünnipärase nimega Andre Young, ja Nicole olid abielus 24 aastat, kui Nicole andis juunis 2020 sisse lahutuse, viidates parandamatutele erimeelsustele. 1996. aastal abiellunud paaril on koos kaks last: 23-aastane poeg Truice ja 19-aastane tütar Truly.

Pärast lahkuminemisest teatamist hakkas paari vahel edasi-tagasi kestnud saaga, kus Dre advokaadid esitasid koopia Dre ja Nicole'i allkirjastatud abieluvaralepingust, mille kohaselt jaguneb nende abielu jooksul kogunenud vara eraldi. Lisaks ka seda, et Nicole ei loobunud oma õigusest saada kaasatoetust.

Just kaasatoetuse summa suurus kujunes aasta kestnud vaidluse keskseks osaks, kuna kumbki osapool ei suutnud kokku leppida summa suuruses.

ET teatas eelmise aasta detsembris, et Nicole Young nõudis algselt kaasatoetusi ja advokaaditasusid viie miljoni dollari ulatuses. Uus kohtuotsus aga näeb ette, et Nicole ei saa seda summat ka aastaga kokku.