Leetma jagas enda Instagramis, et tegi ühe suure avastuse. Kuna naise beebikõht kasvab tempokalt, tekitab teksapükste leidmine talle rohkem peavalu, kui ta seda sooviks. Viimaseid parajaid teksapükse sai Liisa kanda seni, kuni ta need pesumasinasse pani.

Ta avastas, et Bershka meesteosakonna püksid on palju mugavama lõikega ning istuvad rasedana paremini, kui naiste omad. Blogija sõnul jäävad meeste püksid alt kenasti ümber jala ning kõhu juures on piisavalt ruumi. Liisa on kindel, et saab neid pükse kanda kauem, kui neid, mis ta oleks naisteosakonnast ostnud.

Leetma soovitab beebiootel naistele, kes tahavad dressipükstele vahelduseks kanda ka teksapükse, piiluda kõigepealt meeste osakonda, ehk töötab ka neil see nipp.

Täna kirjutas aga Liisa enda story’des kurjustavalt, et tema postkast on umbes kirjadest, kus soovitatakse spetsiaalseid rasedatele mõeldud teksapükse.

Liisa vastab: "Palun teid südamest mu armsad jälgijad – kui ma otseselt nõu ei küsi, siis palun ärge jätke ka selliseid "nõuandeid". Ma saan aru, et paljud soovivad lihtsalt aidata, aga ma pole eile sündinud ja selline info on nii kättesaadav. Lapseootus on mu elu kõige imelisem aeg ja ma tahaks seda teiega aeg-ajalt jagada, aga selliste sõnumite üleküllus võtab igasuguse isu ära. Loodan mõistvale suhtumisele!"

Leetma avaldas neli nädalat tagasi, et ootab Joosep Järvesaarega last.