Oma imelise pulmakleidi disainis Merlyn koos õmblejannaga kahasse, peas kandis ta kuninglikku tiaarat. Peigmehe ülikond tuli Gowri moemajast ning sõrmused aitas välja valida Goldtime.

Pulmapeo värviks oli champagne ja kuldsed toonid ning seda dresscode’i paluti järgida ka kutsututel. Pulmalilledeks valis Merlyn valge hortensia. Lisaks kasutati hortensiatele kreemikaid roose, mis olid ka osa pulmakimbust.

Üheks sõiduvahendiks pruutpaari jaoks oli uhke hobukaless. Pruut võttis lõviosa pulmakorraldusest enda õlule ning kõige lihtsam oli kokku saada meelelahutuslik pool, sest uhkel peol astuvad üles mitmed tuntud arstistid. Peomeeleolu hoiavad pulmas üleval nii Koit Toome kui ka 2 Quick Start.

Päev enne pulmi oli pruut mures, kas ilmataat ikka nende õues toimuvat tseremooniat soosib, aga tseremoonia ajal paistis päike.

Pulmakuupäevaks valitud 30. juuli on noorpaarile ka erilise tähendusega. Nimelt vaatasid nad kalendrist, milline kuupäev silma jääb ning selleks oli 30. juuli. Merlyn on varasemalt rääkinud, et usub astroloogiat ja numeroloogiat ning just number 3 on neile paarina alati õnne toonud. Uusküla konsulteeris ka astroloogiga, kelle sõnul oli kell kuus 30. juuli pidustusteks väga sobiv, kuna puuduvad pinged, mis võiksid peole halvasti mõjuda.

Selle aasta märtsis kihlus paar Kanaari saartel. Merlyn postitas Facebooki pildi päikseloojangust ning sinna poole suunatud kahest käest, kus ühel sõrmel oli sõrmus sõrmes.