58-aastane sai südamerabanduse, kui filmis New Mexicos "Better Call Saul" kuuendat ja ühtlasi viimast hooaega. Näitleja toimetati kiiresti haiglasse ja transporditi hiljem Los Angelesse. Nüüd on näitleja aga haiglast väljas ja puhkab kodus, kirjutas BBC.

Odenkirk säutsus hiljem Twitteris ja selgitas, mis temaga oli juhtunud. Ta tänas fänne, pere ja sõpru, kes talle pärast ootamatut südamerabandust häid soove saatsid.

Sarja eest neli Emmy nominatsiooni saanud Odenkirk kirjutas: "Tunnen seda armastust ja see tähendab mulle palju. Minuga saab kõik korda tänu arstidele, kes oskasid ummistuse ilma operatsioonita eemaldada. Olen varsti tagasi."

"Better Call Saul" oli esmakordselt eetris 2015. aastal, kui originaalsari "Breaking Bad" kaks aastat varem lõpetas. Praegu käivad sarja kuuenda hooaja võtted ning see peaks eetrisse jõudma järgmisel aastal.

Odenkirk mängib raskustes olevat advokaati Jimmy McGilli, kes ühel hetkel võtab endale Saul Goodmani alter ego ning temast saab karakter, keda teatakse "Breaking Bad" sarjast.

Tema südamerabandus tõi kaasa suure toetuslaine. Originaalsarjas peaosalist Walter White'i mänginud Bryan Cranston julgustas Instagramis kõiki Odenkirki eest palvetama.