Peale beebiuudise teatas Carrie Johnson Instagramis, et ta tunneb ikka suurt südamevalu nurisünnituse pärast, mille ta aasta alguses läbi elas, vahendas Independent.

Teine laps peaks tema ja abikaasa Boris Johnsoni, kelle päris nimi on Alexander Boris de Pfeffel Johnson, perre sündima detsembris.

"Aasta alguses oli mul nurisünnitus, mis jättis mu murtud südamega. Olen ülimalt õnnistatud, et olen taaskord rase, aga samas olen ka suur närvipundar."

"Viljatuse probleemid võivad inimeste jaoks rasked olla, eriti sellisel platvormil nagu Instagram, kus kõik tundub alati hästi minevat. Ma leidsin lohutust paljudest inimestest, kes on samuti kaotuse läbi elanud, ning loodan, et see teadaanne aitab ka teisi natuke."

Carrie Johnsoni avaldus viitab asjaolule, et ta oli juba rase, kui ta 29. mail salaja 57-aastase peaministriga Westministeri katedraalis abiellus.

Carrie Symondsi oli esimene mitte abielus peaministri kaasa, kes peaministri residentsi Downing Street 10 kolis. Nende esimene laps Wilfred sündis eelmise aasta 29. aprillil.

Peaminister Johnsonil on teadaolevalt veel viis last.