Noormees tunnistas, et on olnud koduta ja elanud Hollywoodis Graumani Hiina teatri parklas. Stokes tõdes, et autos elamine ei olnud kerge ning selleks, et parklast ära ei aetaks, oli vaja kasutada erinevaid strateegiaid. Näiteks ei tohtinud autot parkida nurkadesse, sest siis arvati, et inimene magab seal, seetõttu parkis Chase auto alati erinevatele kohtadele ning ei jäänud kordagi vahele.

Strokesil õnnestus saada tööd ettekandjana, kuid see tööots jäi üürikeseks. Nimelt oli mees ettekandja Elton Johni Oscari-peol ning kuna mees tahtis ka ise esinemisi kuulata, ta vallandati.

Seejärel sai ta tööle baarmenina, kuid ka see tööots polnud püsiv. Nimelt valetas noor näitleja bossile, et ta oskab ka fotograafiat ja ta võeti tööle sotsiaalmeedia spetsialistina ülemuse restorani. Tegelikult ei teadnud näitleja fotograafiast midagi ning mõni aeg hiljem ta vallandati. Küll aga oli noormees tähele pannud, et restoranis toimuvad illegaalsed tegevused ning neid isegi filminud. Stokes ähvardas restoraniomanikku, et kui ta ei maksa talle palka edasi veel järgneval kolmel kuul, siis ta läheb politseisse. Omanik oligi nõus palka edasi maksma.

Noormehel oli olemas ka enda manager, kes edastas talle erinevaid näitlemisrolle. Ühel päeval helistaski manager ning pakkus uut filmirolli. Kuna Netflix on prooviesinemistega väga salajane, sai Stroke teada ainult seda, et karakteri nimi on John B ning ta läheb koos oma nelja sõbraga aardejahile.

Stokes oli veendunud, et tegemist on filmiga “The Goonies” ning ta polnud rollist eriti vaimustuses, aga kuna rahaga oli kitsas käes ning ta ei soovinud oma üürikorterist väljaviskamist, otsustas ta proovida.

Alles esimest stsenaariumit lugedes sai näitleja aru, et tegemist ei ole filmiga “The Goonies”. Strokesi manager helistas ning ütles, et ta peab sõitma Charlestoni John B rolli katsetele. Lennukisse sai Chase kaasa 17 lehekülge esinemismaterjale, mis pidid kõik kohapeal selged olema. Sel hetkel töötu ning korterist väljaviskamise äärel olev Chase sai kaks päeva peale katseid telefonikõne, et ta on rolli valitud.

"Outer Banks" on Ameerika märuliseiklus, salapärane teismeliste draamasarisari, mille on loonud Josh Pate, Jonas Pate ning Shannon Burke. Sarja esimene hooaeg esilinastus Netflixis 15. aprillil 2020 ning teine hooaeg 30. juulil 2021.