Radcliffe (32) viskab seljast oma rüü, keha katmas vaid paljastavad nahkpüksid, napp boolero, sulekaelus ja nägu kaunistamas tume meik, ning kannab ette võrgutava burlesque tantsu. Daniel keerutab jalga draq-queenilikus Vogue tantsustiilis samaaegselt laulmas laulu "She'll Be Coming Round the Mountain".

Staar šokeeris publikut, kui ta seriaali kolmandas hooajas laval olles demonstreerib oma lauluoskust samal ajal energiliselt twerk'ides ja seksikaid tantsuliigutusi tehes.

Vaata oma silmaga videost!

Kuidas näitleja sellega nõusse saadi? Tuleb välja, et filmi režissööridel Daniel Mirk'il ja Robert Padnick'ul ei läinud vaja üldse palju veenmistööd, et Radcliffe vallatu julgustükiga nõusse saada. Daniel paljastab, et kõige pöörasemad stseenid on tema lemmikuimad. "Ta näeb väga palju vaeva, et kõige imelikumad ja naljakamad osad õnnestuksid," avaldab režissöör.

Näitleja oli selle stseeni üle koheselt põnevil. Daniel võttis koregraafi, kellega ta lõi tantsujupi ja intensiivselt harjutas seda episoodiks, mille tulemuse üle režissöörid on väga rahul.

Kuidas aga seriaalis juhtus nii, et reverend Ezekiel Brown niivõrd kelmika tantsu esitas? Nimelt reisis vaimulik 1840-ndatel seaduserikkuja Benny The Teen'iga (Steve Buscemi) ja oma naise Prudence Aberdeen'iga (Geraldine Viswanathan). Kui tegelaskujule soovitati vabamalt võtta, siis otsustas ta juua mao õli, mille tulemusel ta paljastas baaris oma metsiku poole.

SCANPIX