"Kuidas te Martiniga täna läbi saate?" uurib Anu Saagim Kotkalt. "Väga hästi saame läbi, teeme nalja ja kõik on hästi. Aga jah, tervenemine võttis ikkagi kaks aastat. Enne seda olid ikka mingid hetked aeg-ajalt valusad. See juhtub, kui vajud nostalgiasse ja meenutad - oi, aga see oli nii ilus, aga miks kõik ikka viltu läks?" tõdeb ta.

2019. aasta maikuus tuli avalikkuse ette, et Repinskite abielu on purunenud ning Martin elab koos juba endise bikiinimissi Jekaterina Vassiljevaga. Jutud Repinski ja Vassiljeva vahelistest soojadest suhetest hakkasid levima 2018. aasta suvel, kui Martin võttis 29. augustil Narvas toimunud Postimehe Trehvunksile kaasa Jekaterina, mitte Sireti.

Sama aasta juulis selgus, et lahutavad kaasad lähevad kohtusse. Hagi andis toona sisse Martin, mis andis alust arvata, et tema nõuab Siretilt lahutust. Asjaosalised jäid Kroonika jaoks siis tabamatuks.

Kroonikale antud intervjuus teatas Siret, et ta otsib oma ellu uut armastust ning avalikustas, et nende ühine poeg Morgan elab vanemate lahutust väga keeruliselt üle. "Kui läheme kuhugi koos, siis ta ikka võtab mõlemal käest kinni, näha on, et ta tahab, et teised näeksid, et ema-isa on koos. Ja kui ta on Martiniga olnud pikemalt ja tuleb siis minu juurde ning Martin läheb ära, siis on väikemehe silmis pisarad. Seda on raske pealt näha," kirjeldas ta pisarsilmil, kuid tunnistas, et tema ja Martini suhe oli tõepoolest tormiline.