Ameeriklannast superstaar kihlus oma mänedžeri Jason Trawickiga 2011. aastal ning abiellusid natuke pärast seda. Abielu aga ei kestnud kaua - paar lahutas juba 2012. aastal, kirjutas The Sun.

Äsja avalikuks tulnud raamatupidamise dokumendid, mis esitati 2020. aasta oktoobris California kohtule, näitavad, et abielu tühistamise eest on tasutud 9150 dollarit.

Aasta varem viitas Britney raadiointervjuu ajal Jasonist rääkides talle kui oma abikaasale.

Britney kuulus 2008. aastast alates oma isa eeskoste alla. Eeskoste kohaselt kontrollis isa tütre raha- ja eraasju. Jasonist aga sai pärast lauljannaga kihtlumist koos Jamie'ga Britney eeskostja.

Uudis nende lahkuminekust tuli avalikuks 2013. aastal, kolm kuud pärast dokumentide esitamist. Dokument tehti avalikuks taskuhäälingus "Toxic: The Britney Spears Story", mille rajasid 2019. aastal kampaania "Vabastage Britney" eestvedajad.

Tasuhäälingus üles astunud Austin Bertrand, kes on eeskostet puudutavate rahaasjade ekspert, sõnas, et abielu tühistamisele viitav tasu on tema arvates lahutus ja see on miski, mille advokaadid unustasid dokumendist eemaldada.

Britney oli 2004. aastal 55 tundi abielus oma lapsepõlvesõbra Jason Alexandriga ning kaheaastase abielu jooksul Kevin Federline'iga on lauljal kaks last. Abielu Federline'iga lõppes 2007. aastal.