Möödunud nädalal tegi oma saatejuhtimise debüüdi TV3 ilmatüdruk ja reporter Karmen Mai Karus (21), keda võib nüüd pidada suure telekanali iseseisva Eesti siiani noorimaks saatejuhiks. Karmen sai saatejuhtimises kätt proovida eelmise nädala neljapäeval ja reedel uudistesaates “Suvised Seitsmesed” kogenud saatejuhtide Mart Mardisalu ja Marek Lindmaa kõrval.

TV3 loovjuht Urmas Eero Liiv (54) sõnas Kroonikale, et tavaliselt nii noorena sellise suure telekanali uudiste saatejuhiks tänapäeval enam nii lihtsalt ei saa. Liiv lisas, et pigem oli noorte saatejuhtide küllus 90-ndatel. Urmas Eero sõnul on Karmenile antud teletööd teha võimaldav andekuse geen, mis lubab tal edukalt teletööd teha ning ennast saatejuhina proovile panna ka tulevikus.

TV3-s uute kaassaatejuhtide nädalad

Alates eelmise nädala esmaspäevast saavad TV3 kogenud telestaarid Mart Mardisalu, Marek Lindmaa ja Ingrid Teesalu kaheks nädalaks „Suvistes Seitsmestes“ enda kõrvale neli kaassaatejuhti, kelle seas on seni reporterite, ilmateadustaja ja päevatoimetaja ametis olnud noored kolleegid. Otse-eetris astuvad televaatajate ette Liina Kanarbik, Karmen Mai Karus, Helle Rudi ja Paul Lees.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid