Festival Sack von Sound toob Sakku Argentiina jazzitähe Karen Souza ning seda tema Baltikumi ainsa kontserdiga. Paljud meist tunnevad ta lugusid, covereid ja vokaali, kuid vähesed teavad, et selle taga ongi Argentiina jazzilaulja Karen Souza. Karjääri alguses kasutas artist erinevaid sünonüüme laenates enda vokaali erinevatele elektroonilise muusika produtsentidega. Jazzi juurde leidis ta tee Jazzi ajastu seeriate teel, millest kujunes pikaajaline edukas projekt.

Formaat viis kokku poplood jazzi/bossanova/bluesi võtmes ning tegi Souza nime tuntuks üle maailma. 2012. aastal ilmus tema album "Hotel Souza", mis osutus Ladina Ameerika üheks populaarseimaks müüvaks albumiks, püsides edetabelis kuid ning jõudes 10. positsioonile Jazz albumite kategoorias USAs.

Tema albumid "Essentials" on samuti äärmiselt edukad ning sisaldavad aegumatuid uusversioone kaasaegsetest poplugudest. Tuntuimate coverite hulka kuuluvad näiteks "Every Breath You Take", "Creep", "Tainted Love" ja teised muusika klassikud, mis tulevad esitlusele suurejooneliselt orkestriga Saku kontserdil. Tegu on ainulaadse ja kordumatu elamusega, sest esmakordselt tuleb täispikk kontsert, kus looming esitatakse eksklusiivselt orkestriga.

Tutvu festivaliga: SIIT

Osta piletid kontsertidele: SIIT