Kanal 2 ise saatejuhi nime Facebookis ei avaldanud, kuid muusikasõbrad tundsid pildil olevas mehes ära laulja Taavi Otsuse.

Otsus osales 2009. aastal saates "Eesti otsib lemmiklaulu", kus laulis koos praeguseks lahkunud Lea Dali Lioniga filmist "Vanad ja kobedad saavad jalad alla" laulu "Leekiv armastus".

"Krimi" saadet juhtis varasemalt Kristjan Ojang, kes on alates selle aasta aprillist Äripäeva Lääne-Virumaa uudisveebi peatoimetaja.

"Põhiliselt olen tegutsenud televisioonis, aga viimased seitse aastat ka ajakirjanduses. Autolehe toimetajana sai päris hea kogemuse nii trükiajakirja- kui ka veebi tegemise ja toimimise osas. Aga teles olen saateid toimetanud, juhtinud ja produtseerinud juba 18 aastat. Meelelahutuslike saadete kõrval on saanud päris palju ka uudiseid treida," ütles Ojang Lääne-Virumaa uudistele.

Ta põhjendas ka, miks ta otsustas uue projektiga liituda. "Mingi uue asja käivitamisel on oma võlu, mis kutsub kaasa lööma. Varasemalt olen seda võlu saanud mõne teleprojekti käivitamisel tunda, aga uudisteportaali vedamine tundus täiesti uue väljakutsena. Teine põhjus oli see, et esimest korda avaneb mul võimalus rääkida kaasa oma kodumaakonna ehk Lääne-Virumaa tegemistele. Ma elan küll juba 20 aastat Tallinnas, aga tihe kontakt Lääne-Virumaaga on olnud koguaeg olemas ja oma päris koduks pean just Virumaad," sõnas Ojang.

Varasemalt on "Krimi" saadet juhtinud ka praegune "Õhtu!" saatejuht Robert Rool.