Kui võiks arvata, et naistele meeldib enim nende uus garderoob või mõni naiselikum tuba, siis Grete lemmikkohaks nende uues elamises on hoopis pallimängusaal.

2019. aasta kevadel hakkasid Grete ja Robert ehitama päris enda kodu Floridasse. Pandeemia tõttu venis selle valmimine mitu kuud, ent eelmise aasta lõpuks oli viie magamistoaga 700ruutmeetrine villa Orlandos viimaks valmis ja täielikult sisustatud. Pererahvas nägi tulemust algselt vaid piltidelt ja videost, sest Robertil oli toona hooaeg pooleli ja koroona tõttu ei hakanud nad reisimist kahe väikse lapsega ette võtma.

"Sisekujundaja oli Debby Dearth. Enamiku asju tegime eelmisel aastal juba ära, pisemad muutused interjööris viisime sisse telefoni teel arutades," rääkis Grete Kroonikale. Kuna Griffinid olid oma kodu rajamist kavandanud juba mitu aastat, siis teadsid nad täpselt, mida tahtsid. Enne seda viisid nad lõpuni ka mitmed kinnisvaratehingud. Roberti 2,6 miljoni dollariga müügis olnud Vahemere stiilis Texase villa leidis uue omaniku 2020. aasta suvel ja Virginia majas on üürnikud sees kuni 2022. aastani.