Videos on näha, kuidas umbes tosin korrakaitsjat, kellest ühel oli ka FBI jope seljas, sõitsid North Portis asuva maja juurde, esitasid läbiotsimisorderi ning sisenesid majja. Kohaliku meedia sõnul nähti, kuidas Brian Laundrie vanemad pandi politseiautosse istuma, kirjutas The Guardian.

22-aastane Gabby Petito ja 23-aastane Brian Laundrie lahkusid juulis Floridast elamiseks ümberehitatud kaubikuga, et läänerannikul olevaid rahvusparke külastada. Utah politsei poolt avaldatud klipis on näha, kuidas paarikesel tekkis teepeal tüli ning Brian naasis 1. septembril üksinda North Portis asuvasse vanemate koju.

Juhtumi osas on tekkinud suur huvi vastuolu vahel, mida paar oma reisil sotsiaalmeedias kujutas ning detailide osas, mis on pärast Gabby kadumist ilmsiks tulnud.

Ametivõimud teatasid pühapäeval, et nad leidsid Gabby Petito surnukeha Wyomingi osariigis asuvast Grand Tentoni rahvuspargist. See oli üks paljudest kohtadest, mida Gabby ja tema poiss-sõber Brian Laundrie reisil läänerannikule külastasid. Paar kajastas enda reisi videopildis, kirjutas TMZ.

FBI ei ole surnukehale veel DNA teste teinud, aga kõik viitab surnukeha juures just kadunud 22-aastasele reisiblogijale. Ka naise peret on leiust teavitatud, aga surma põhjust pole avaldatud.

Gabby perekond kuulutas ta kadunuks 11. septembril, kuna nad ei olnud temast alates augusti lõpust midagi kuulnud, ning kuna Brian oli üksi Floridas asuvasse koju naasnud. Kuni reedeni keeldus nii Brian ise kui ka tema lähedased uurijatega rääkimast, aga siis kuulutas perekond mehe ise kadunuks, öeldes, et nägid teda viimati teisipäeval.

Petito perekond arvab aga, et mees läks peitu, kui nad hakkasid temalt küsima, miks Brian üksi nende ühise kaubikuga koju naasis, millal ta Gabbyt viimati nägi ja miks ta naise üksi jättis.

Petito perekond arvab, et Brian on naise kadumise taga ning usuvad, et ta ei ole kadunud, vaid peidab end. Politsei sõnul mees veel kahtlusalune pole, aga on kindlasti huviisik. Nüüd otsitakse kõigele lisaks ka Brianit taga.