"Tere tulemast meie sekka pisipoiss Rikhart Wolfram," kirjutab Daškova, lisades juurde punase südame.

"Rikhart sündis augusti alguses ja koos minuga läbis ühe keeruka teekonna. Nii vahva, et tüdrukute seltskonnas on nüüd ka üks poisike," märgib Sandra, öeldes, et plikad ootasid vennakest väga. "Igal hommikul tulevad ja paitavad-musitavad oma vennakest nagu näeksid teda esimest korda," lisab ta.

Sandra on suhtes ettevõtja Roone Roostiga, neil juba on kaks last. 2019. aastal antud intervjuus meenutasid noored, kuidas nad kokku said ja milline oli toidublogija esimene rasedus.

Sandra leidis oma tõelise elu armastuse spordiklubist, kus ta mõnda aega administraatorina töötas. "Eks ma käisin siis ka ise trennis, nii kolm-neli korda nädalas, ja miskipärast juhtus sedasi, et Roone sattus samuti siis trenni tegema," meenutab Sandra pea viie aasta tagust esmakohtumist.

"Mina alustasin Sandraga vestlust mitu korda, aga ta ei võtnud vedu," sõnab Roone. Ühel talveõhtul aga pakkus üks Sandra tuttav talle trennist küüti koju ja autojuhiks juhtus olema Roone. Ka siis ei pannud Sandra oma tulevast tähele, vaid lobises sõbraga. Möödus kaks kuud, kuni ühel päeval Roone kirjutas Facebookis Sandrale ja kutsus teda kohtingule. Sandra jättis vastamata. Roone ei jätnud aga jonni. Ta läks järgmisel päeval trenni ja võttis teema uuesti üles.