Pärnu Sütevaka humanitaargümnaasiumi direktori kinnitusel on meie hulgast lahkunud mitmetest lastefilmidest tuntud Liisa Koppel. Muu hulgas tantsis Liisa ka rahvatantsuansamblis Kajakas. Kollektiiv mälestab teda oma Facebooki lehel.

2016. aastal antud intervjuus Eesti Päevalehele tõdes Liisa, et tahab väga saada näitlejaks. "Esimene eelistus oleks küll, et tahaksin lavakunstikooli astuda,” lausus Liisa.

Ema Karmen lisas, et varem tahtis Liisa veterinaariks saada. "Jah, kui näitlejaks ei saa, siis võib-olla loomaarstiks. Ja kui see ka ei õnnestu, siis tuletõrjujaks," lisas ta.

Hollywoodi tähtedest pidas ta üheks enda eeskujuks "Näljamängudest" tuntud Jennifer Lawrence'it. Samas Eestis on oli tema suur eeskuju Märt Avandi. "Kui ma täpselt ei saanud aru, mida tegema peab, või kui juba sain, aga väga hästi ei osanud, siis ta ikka andis vahel nõu. Temaga on tõesti väga mõnus koos töötada, viskab nalja ja üldse," meenutas Liisa.

Liisa Koppel sündis 2003. aastal ning oli Pärnu Sütevaka humanitaargümnaasiumi õpilane. Lisaks tuntud lastefilmidele võis Liisat näha ka "Eesti Laulu 2015" vaheklippides "Alasti tõde".

Sügav kaastunne Liisa lähedastele ka Kroonika toimetuse poolt.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid