Parasjagu, kui Neil ja tema bänd mängis Crüe üht tuntuimat hitti "Don't Go Away Mad (Just Go Away)" Tennessese festivalil Monsters on the Mountain, kukkus vanameister ootamatult lavalt alla. Kontserdilt tehtud video näitab, kuidas laulja kõnnib ühtäkki lava äärele, kukkudes äkitselt oma kitarriga tundmatusse.

Bänd lõpetas konkreetse loo, kuid asus siis mängima Led Zeppelini kaverit. Ühes teises videos ütleb bassimängija Dana Strum rahvale, et Neil sai kukkudes haiget.

"Peame tunnistama, et Vince kukkus ja murdis seejärel oma ribid," nentis Strum. "Ta ei saa hingata ning temaga tegelevad edasi meedikud." Strumi sõnul soovis halvast seisundist hoolimata Neil sõu korralikult ära lõpetada, kuid tõdes, et ta lihtsalt ei suutnud. Paraku pole Vince siiani teatanud sotsiaalmeedias, milline on tema olukord.

Pärast seda otsustas bänd esitada nende lugu "Live Wire" ning palus publikul kaasa laulda, et Neil kuuleks neid lava taha. Selle aasta algul pidi juba ühel esinemisel Neil vabandama publiku ees ning ütlema, et tema hääl on kadunud.