Pigem jääb meelde eriskummaline olukord, kus motellis veelõksus olles ilma elektri ja minimaalsete söögivarudega koos bändiga aega veedeti. "Olime New Jersey lennujaama lähedal ühes motellis. Siis tuli Sandy ja uputas kõik ära. Elekter läks ära. Oli sügisene aeg, toad läksid külmaks," kirjeldas ta.

Laulja, helilooja ja ansambli Ewert and The Two Dragons liider Ewert Sundja avaldas septembri lõpus esmakordselt uut muusikat sooloartistina. Ewerti sõnul ei ole vaja karta, et soololugude avaldamine on mingilgi määral Draakonite lõpp: "Peale viimast kontserte täis suve on Draakonid tugevad ja indu täis nagu alguses."

"On mingi hulk emotsioone ja muusikat, mida on raske vahetult edasi anda, kui need on bändina läbi töödeldud. On materjali, kus ma tean, et ma tahan meie kamba mõtteid ja neljakesi parima lahenduse leidmist. Aga on midagi, mis on ainult minu oma, ja mulle tundus aus ja õige seda enda nime alt jagada," selgitab Sundja uute lugude avaldamise tagamaad sooloartistina.

Laulukirjutajana ja lugude jutustajana tuleb end tihti panna võõrastesse kingadesse. Proovida tunda kellegi teise tundeid ja elada läbi kellegi teise emotsioone. "Half of It” sündis peale ühe raamatu lugemist, kus olnud lugu petmisest mulle hinge läks. Üritasin olla selles olukorras ja tajuda, millised mõtted ja sõnad pähe tulevad."