Kui esmalt võiks arvata, et Ottost saab ka suur laulja, siis ema Hanna-Liina kirjelduse põhjal see nii lihtne pole. "Otto ütleb, et ei tasu arvata, et temast on saanud laulupoiss või midagi sellist," kirjutab Hanna-Liina, lisades, et Otto lubas lahkesti oma laulukest jagada Eesti rahvaga.

Võsa lisab, et poega lavale endiselt ei tõmba, nii et pakkumistele ta avatud ei ole.

Hanna-Liina Võsa ja Christer Saaliste perre sündis 2016. aasta sügisel pisipoeg Otto-Eliel, kelle nimega kaasneb üks iseäralik lugu.

Kui oma eesnime sai vastupanuliikumise päeval sündinud poiss kunagise vastupanuliikumise juhi Otto Tiefi järgi, siis Elieli nimi oli jäänud Hanna-Liinale silma aga Helsingis Mannerheimi tänaval jalutades, kus on sellenimeline bussipeatus, kirjutab ajakiri Pere ja Kodu.

Kodus rääkis lauljatar oma elukaaslase vaimustusega, et leidis ühe väga ilusa nime ning mees vaastas justkui möödaminnes: “Jah, päris ilus”. Järgmine päev koju tulles teatas mees aga tähtsalt, et teab ühte väga ilusat nime, mida kandis geniaalne Soome arhitekt, kes on muu hulgas projekteerinud nii Helsingi raudteejaama kui ka Tartu Pauluse kiriku — see on Eliel (Eliel Saarineni järgi — toim.)