Nüüd on 30-aastane naine otsustanud kirjutada autobiograafilise raamatu, kus ta üritab oma mainet puhtaks pesta. Tundub, et Jamie Lynn on võtnud strateegia, et ainus viis, kuidas seda teha, on laimata nende vanemaid.

Nimelt paljastab vaid 16-aastaselt esimest korda emaks saanud naine, kuidas isa Jamie ja ema Lynne soovisid, et ta aborti teeks. Toona oli Jamie Lynn näitlejakarjääri alguses ning ta oli saanud populaarses noorteseriaalis "Zoey 101" peaosa. Jamie ja Lynne olid väidetavalt nõus tegema kõike, et nende noorem tütar ei saaks emaks või vähemalt maailm sellest teada ei saaks.

Raamatus "Asjad, millest ma oleks pidanud rääkima" kirjeldab Jamie Lynn, kuidas ta vanemad ja mänedžer tulid 2007. aastal tema tuppa, et teda ümber veenda. "Nad rääkisid "See tapab sinu karjääri" ja "Sa oled liiga noor," meenutab naine.

"Kõik inimesed minu ümber tahtsid seda probleemi "ära kaotada"," selgitab Jamie Lynn. Peamiseks lahenduseks pakuti aborti, kuid arvati, et teismeline võiks hoida rasedust saladuses ning hiljem lapse adopteerimiseks ära anda.

Tema telefon võeti ära, et ta ei saaks kellegagi suhelda ning uudist levitada. Isegi Britney ei tohtinud teada. Lõpuks tegid tema mändežer ja vanemad ajakirjaga OK! hiigeltehingu ning just nende esikaanel paljastati, et Jamie Lynn on lapse saanud.