1x
00:00

"Kinoveebi Jututuba" on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

"Kinoveebi Jututoa" 132. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud (Midnight Mass, Squid Game, See, Taken jpm)

Seejärele anname hinnangud kinofilmidele "Libahundid meie seas", "Titaan", "Viimane duell" ja "Halloween tapab".

Sisukord:

0:00 Kuulajate kommentaarid

14:39 Kuulajate mängu teise hooaja avamängu võitjad!

19:09 Osale kuulaja - ja pildimängus: "Kas tunned ära tuntud seriaalide/filmide teemalood/muusika ja kaadrid filmidest/seriaalidest?" Vasta kõik muusikapalad ja pildid õigesti ning võida auhindu! Vastused saata neljapäevaks 28.10 kell 18:00 info@kinosaade.ee. Pildid leiad https://kinosaade.ee/kuulajamang-2/

30:24 Saatejuhtide kuulajamäng 35

47:10 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud?

Raiko: Close to Me, Taken, See, Ni No Kuni, Nell, Jumper, Contact, The Silence of the Lambs, Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms, Panic Room, The Good Dinosaur

Henryk: Superstore, Midnight Mass, Squid Game, Halloween (1978), The Autopsy of Jane Doe

Ragnar: Midnight Mass, Squid Game

2:12:21 Anname hinnangud kinofilmidele "Libahundid meie seas", "Titaan", "Viimane duell" ja "Halloween tapab".

3:15:42 Mida uuel nädalal kinodes näha saab?

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: info@kinosaade.ee.

Kõik saated on leitavad ka Kinosaade.ee, Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.