"Mõni küsib, et miks Vladas pole mõnda aega midagi postitanud? Vastan ma ei saanud. Ma olin 7 päeva "vangis"," tõdeb näitleja, öeldes, et ta oli näoraamatu poolt vangistatud. Ta toob paralleele nõukogude ajaga, kus tollal oli seesuguse käitumise tunnuseks eetrikeeld.

Nagu selgub sai Radvilavičius niinimetatu eetrikeelu oma kommentaari eest, mille ta jättis endise ajakirjaniku Harri Kingo Facebooki seinal olevale postitusele. Nimelt jagas Kingo videot, kus Tartu noored tegelesid ligi kümme minutit Eesti trikoloori maha sikutamisega majaseinalt.

Seepeale mõtles Vladas, et on enda meelest vaimukas ning kommenteerib Kingo jagatud videot järgmiselt: "Lapsena meeldis mul loomaaias pikalt ahvide puuri ees seista ja nende mõistetamatuks jäävaid askeldamisi jälgida. Avastasin seda videot vaadates, et ma ei ole vanusega põrmugi muutunud."

Ei möödunudki kaua, kui näoraamat otsustas Vladase lehe sulgega. "Kasutasin võimalust esitada kaebus, mis vaadati operatiivselt mõne minutiga läbi ning anti teada, et seitsmepäevane "arest" jääb jõusse, sest olen oma kommentaariga rikkunud FB "sisekorda"," kirjutab seriaalist "Pilvede all" tuntud Vladas.

Loe põhjalikumalt juhtunust: