Šerif Adan Mendoza sõnas, et läbiotsimise käigus võeti võtteplatsilt kaasa 600 erinevat eset, mis on nüüd asitõendid, nende seas kolm relva ja 500 padrunit, mis olid nii paukpadrunid, imitatsioonid kui ka võimalikud päris padrunid. Aga et selgeks teha, kas tegu ikka oli päris padrunitega, saadeti need edasi Quanticosse analüüsi.

Ajakirjanikud küsisid mitmel korral, kas ja millal kellelegi süüdistus esitatakse. Šerif Mendoza sõnas, et praegu on veel liiga vara kellelegi süüdistusi esitada või neid vahistada, aga kui selleks peaks olema põhjus, siis inimene või inimesed arreteeritakse.

Kuna analüüs ei ole veel tuvastanud, kas võtteplatsilt leitud padrunite hulgas oli ka päris padruneid, siis ei soovinud šerif kommenteerida, kuidas need võisid sinna sattuda.

Relv, millest lask sooritati, oli F. Lee Pietta Colt revolver. Šerifi sõnul oli trumlis mitmeid padruneid, kuid esmase vaatluse põhjal olid vaid üks neist päris.

On ka spekuleeritud, et mitmed võttemeeskonna liikmed käisid võttepaiga lähedal vabal ajal relvadest märki tulistamas, aga see ei ole veel kinnitust saanud. Kui aga nii oli, siis on see üks võimalus, kuidas päris padrunid võtteplatsile sattusid.

Santa Fe maakonna prokurör Mary Carmack-Altwies sõnas, et praeguses uurimise staadiumis ei ole ühtki kahtlusalust välistatud, nende seas ka tapva lasu sooritanud Alec Baldwinit.