Pärast seda, kui La La Ladies, kuhu kuulusid Kethi Uibomägi, Diana Varik ja Inga Tislar, 2019. aasta märtsi viie aasta järel laiali läks, valisid Tanja Mihhailova-Saar ja Timo Vendt uude tüdrukutebändi liikmeid avaliku konkursi läbi, kuhu saabus üle 150 ankeedi.

Nende seast valiti välja Karmel Üksvärav, Johanna-Elise Kabel ja Viktoria Koljagina, kes moodustasid trio Little Mess.

Neljapäeval andis bänd enda ametlikus Instagramis teada, et Karmel Üksvärav lahkub bändist. "Aitäh sulle kõikide naeruhoogude, lauldud laulude ja tantsitud taldade eest. Palju edu edaspidisteks uuteks tegudeks. Et jaksaksid lõputult jalga keerutada ja ikka oma kuldse kõriga edasi leelotada!" soovib bänd neiule edaspidiseks edu.

Oma tänusõnad annab noorele lauljale edasi ka bändi moodustanud Tanja Mihhailova. "Aitäh Karmel ägedate hetkede eest," kirjutas ta.

Bänd kauaks aga kaheliikmeliseks ei jäänud, sest juba järgmisel päeval teatati, et Karmeli asemel võtab bändis koha sisse Elise Trei. "Meie bändiga on liitunud neiu Elise, kes on meist kõige pikem ehk Little Mess ei olegi enam nii Little?" mõtiskletakse bändis.

"Otsisime oma laululindu igast Eesti nurgast ning leidsime kohukeste, piffide ja muude asjade poolest kuulsalt saarelt nimega Saaremaa."

"Praegu elab Elise Tallinna ja Saaremaa vahel, liikudes bussi ja lennukiga, aga peale kooli lõppu lubas kolida pealinna. Või siis liigume meie Saaremaale."