"Oleme tõeliselt kurvad, sest palavalt armastatud Heath Freeman on meie hulgast lahkunud.. Ta oli imeline inimene, kelle vaim oli särav ja tugev ning see jättis kustumatu jälje meie südametesse. Tema elu oli täis lojaalsust, kiindumust ja suuremeelsust oma pere ja sõprade vastu ning ta pakatas erakordsest elurõõmust," seisis Montifore kirjutatud teates.

Freeman oli alles hiljuti teinud oma karjääris suure sammu edasi ning Montifore sõnul oli lahkunu väga põnevil selle üle, mis teda ees on ootamas.

Kuigi mänedžer ei avalikustanud põhjust, miks 41-aastane näitleja ootamatult suri, siis Freemani hea sõbranna, endine Miss USA Shanna Moakler paljastas oma Instagrami järelhüüdes, et ta suri une pealt.

Freeman mängis karjääri jooksul peamiselt seriaalides. Tema CVsse kuuluvad hittseriaalid "Kiirabihaigla", "Kondid", "NCIS" ja "Jälgi jätmata". Hiljuti sai ta rolli tuntud režissööri Michael Polishi uues filmis "Terror on the Praire".

Aastaid oli Freeman suhtes "Kiirabihaigla" staari Kelly Monacoga, kes on mehe surmast šokeeritud. Nad läksid küll mõni aeg tagasi lahku, kuid jäid headeks sõpradeks.