"Tõnis Mägi helistas mulle pärast esinemist. Mu nimi on ju Alika ja ta väga palju rääkis just sellest, et ma olengi see allikas. Ma arvan, et seda ma kunagi ei unusta, see oli väga suur au," rääkis Milova.

Sel sügisel jõudis Eesti publikuni juba kaheksas "Eesti otsib superstaari" hooaeg ning 12. detsembril toimub Saku Suurhallis suur superfinaal. Suurele lavale astuvad Alika Milova ja Wanda-Helene Ollep.

Valitsus arvas TV3 saate "Eesti otsib superstaari" finaali Saku Suurhallis suure ühiskondliku mõjuga ürituseks ja lubab 12. detsembril toimuvale sündmusele kuni 3000 pealtvaatajat.

Seda põhjendatakse sellega, et superstaarisaade on 14 aasta ja seitsme hooaja jooksul oluliselt mõjutanud popmuusikaga seotud kultuurielu Eestis.

Saku Suurhallis on võimalik pealtvaatajaid väga hästi hajutada ja 3000 inimese juures on halli publikumahust kasutatud 30 protsenti. Teletootja on koostöös Saku Suurhalli operaatoriga välja töötanud plaani, mis võimaldab ohutult korraldada kontrollitud teleülekannet kolme kuni 1000 pealtvaatajaga publikuosaga, kes omavahel kokku ei puutu. Ürituse ajaks tuleb korraldajal organiseerida Saku Suurhalli juurde vaktsineerimise võimalus.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid