Väidetavalt sai Jamie Spears raha raskustes ärimees Lou Taylori firmalt Tri Star Sports & Entertainment Group ajal, mil popstaar ise oli psühiaatriliste probleemide tõttu haiglas. Mõned päevad pärast laenu saamist olevat Jamie esitanud California kohtule avalduse sooviga võtta enda kontrolli alla laulja kinnisvara ja isiklikud asjad, rõhudes tütre vaimse tervise probleemidele.

Üllataval kombel kiitis kohtunik isa Jamie taotluse kohe heaks ning Britney kinnisvara haldajaks sai Tri Star. Sellegipoolest on veidi ebaselge, mille jaoks varem pankroti kuulutanud Jamie laenuraha kasutas.

"See kõik paneb mind imestama ja küsima, kus on truudus," lausus National Guardianship Assocationi president Anthony Palmier New York Timesile. "Kas eestkostja teeb otsuseid eeskostetava või ärimehe parimates huvides, kellele ta omakorda on ka võlgu? See kõik lõhnab huvide konfilikti järele."

Taylori advokaadi Charles Harderi sõnul maksis Jamie väikese osa laenust tagasi, mis mitte kuidagimoodi ei mõjutanud Tri Stari tööd kinnisvarade haldamisel.

Times spekuleerib oma põhjalikus kirjutises, kuidas ikkagi Jamie Spears ja Lou Taylor võisid saada finantsiliselt kasu Britney eestkostest. Ajalehe sõnul teenis 13 aasta jooksul Jamie ligi 6 miljonit dollarit ning Tri Star kogus 5 protsenti Britney erinevatest tuludest.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid