"Olen nüüd tagasiteel Eestisse ja olen peagi kodus," kirjutas Karolin Instagrami. "Selle puhul tahaksin tänada Miss Worldi korraldajaid kogu abi ja toetuse eest. See, mis nii ootamatult juhtus, oli meie kõigi jaoks kurb."

"Tean, et COVIDi olukord maailmas on väga tõsine. Kogu võistlus oli teistsugune kui see oli enne pandeemiat. Me hoidsime distantsi ja meid testiti iga hommik enne söömist. Lisaks pidi kõikidel osalejatel olema ka koroonavaktsiini tõend. Kahjuks sai COVID meist ikka võitu. See on olukord, millega me peame tänapäeval silmitsi seisma."

"Õnneks said kõik tüdrukud terveks ja me oleme teel koju," kirjutas Karolin, lootes, et COVID on peagi osa meie minevikust.

Foto: Instagram

Miss Worldil meie osalejale kaasa elamas käinud Eha Urbsalu tunnistas mõned päevad tagasi Kroonikale, et ka tema nakatus Puerto Ricos koroonasse.

"Praegu ma istun veel paar päeva kodus karantiinis, kuna me kõik saime Covidi Miss World viimasel päeval. Hea et ma enne positiivset testi tulema sain," avaldas Eha Urbsalu Kroonikaga suheldes.

"Meie vaene Miss World esindaja Karolin istub veel teisipäevani Puerto Ricos karantiinis," lisas 1988. aastal Miss Estonia esimese printsessi tiitli võitnud Urbsalu. Eha avaldas ka, et Miss Worldi korraldajad teevad finaali kolm kuud hiljem, 16. märtsil.

"Lihtsalt kahju, kuna tüdrukud olid seal 20 päeva ja siis 21. sel päeval, kuus tundi enne finaali otsustati, et jääb ära," rääkis Urbsalu.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid