Betty White'i päeva tähistatakse 17. jaanuaril tema kodulinnas. Sellel päeval oleks ta saanud saja-aastaseks, vahendas TMZ.

Oak Parki küla president Vicki Scaman sõnas, et kuigi White kolis juba beebina koos perega Californiasse, siis rääkis ta külakesest terve elu jooksul hästi. Ta külastas Oak Parki mitmel korral, et suhelda veel seal elanud sugulastega.

Pärast Betty White'i surma on sealsed kohalikud avaldanud soovi näitlejannat kuidagi meeles pidada ja nüüd tundub, et see ka juhtub. Mõned päevad enne White'i sünnipäeva loeb kogukonna president Vicki Scaman ette Betty White'i päeva avalduse, luues sellega legendaarse näitleja järgi oma päeva.

White'ile pühendatud päeval pakuvad kohalikud ettevõtted erinevaid allahindluseid ja diile. Nt Mickey restoran pakub erilõunat, mis koosneb hot dogidest, friikartulitest ja dieetkoolast - see olla väidetavalt Betty White'i lemmiksöök. Turano pagariäri peab näitlejannat meeles suure sünnipäevatordiga. Scaman lisas, et 17. jaanuaril saab kesklinna seintel näha ka mitmeid näitlejanna papist kujusid.

Lisaks korraldatakse ka seinamaalide võistlust, mille võitja saab Betty White'i kesklinnas mõnele seinale maalida. Boonusena saavad linnaelanikud selle päeva ka vabaks, sest Betty White'i sünnipäev langeb sel aastal riigipühale, milleks on Martin Luther King juuniori päev.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid