"Kümblen nüüd suures õnnemullis, mis te mulle kõik eile (esmaspäeval – toim) saatsite. Nii palju ilusaid kirju ja mõtteid. Ma tänan teid!" kirjutas Mari Instagrami. "Mõtlen palju elu ja surma peale viimastel päevadel. Rohkem aga elu peale. Et mis see siis ikkagi on. Ja tõesti keskendun õnnele, neid hetki, milles unustan kõik muu ja lihtsalt tunnen rõõmu."

"Teie mõtted hingede maailmast on minu jaoks toetavad ja põnevad. Lubavad mõelda suuremalt, kaugemale, sügavamale, kõrgemale. Ja kõik, kes loodavad, usuvad, et äkki Kiku hing naaseb meie sekka juba läbi kõhubeebi, siis kes teab… Naeratan selle ilusa mõtte peale ja lasen selle vabaks. Las elu otsustab. Minu sees kasvab elu," avaldas kolmanda lapse ootel Mari Ojaraar.

Juba kahte poega kasvatavad Jesper Parve ja Mari Ojasaar saavad peagi esimese tütre vanemateks.

Mari Ojasaar tegi uudise teatavaks Instagramis. "Elu erilised hetked. See, kui sain sosistada Jesperile meie kolmanda lapse soo. Olen saanud kahe poja kasvamist jälgida ja minu jaoks on see silmi avav, kui tundlikud ja hoidvad on poisid, ja see on peidus ka igas mehes."

Nii põnev on enda sees hoopis õrnemat sugu kanda ja oodata, milliseks sirgub metshaldjas. Ootuses koos Jesper Parvega. Olen väga hoitud."

Neil on juba kaks poega Aaron Tory ja Thor Ragnar.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid