"Oli otse-eeter ja inimesed helistasid saatesse ning saatsid sind igale poole. Seda tööd tehes pidid olema tugevam, kui ma ehk muidu oleksin olnud. Kusjuures, kui ma alguses saatesse läksin, siis produtsent ütles, et sellest ei tule midagi välja – oled liiga malbe. Mõtlesin, et ma tahan ju seda tööd, ja ma muutusin. Kuidagi käis see klõps ära ja muutusin järsku nii-öelda Bitch-Jaanikaks,“ meenutab ta muiates.

"Vallatute tisside" teine saatejuht oli Carmen, kes nii mitmelgi korral silma paistis. Kroonika kirjutas 2014. aasta veebruari alguses teleapsudest, mille üks osaline just Carmen oli.

Kella kahe paiku öösel, kui saade käima läks, ei tervitanud televaatajaid kaks naissaatejuhti, vaid mitmed tühjad alkoholipudelid ning magava inimese tagumik. Magajaks oli saatejuht Carmen, keda kõikide televaatajate ees äratas üles tema kaastööline Eeva, keda purjutaja une rikkumise eest krõbedate väljenditega kostitas.

Carmen sõnas "Reporterile", et otse-eetris magamine ja tüli oli näitemäng ning stuudios mingit joomingut ei olnud: "See oli teadlikult tehtud vemp ja tegelikult pole keegi seal alkoholi pruukinud."

"Jägermeisteri pitsi sees oli Coca-Cola. Nagu sa nägid, oli seal mul üks Coca-Cola pudel," rääkis Carmen, kes peale pikka ülesajamist laualt Jägermeistri pitsi haaras ning kõikide televaatajate ees selle klõmaki alla neelas.

"Mul oli idee, et teeks triki inimestele, et Carmen oleks nagu eelnevalt pidu pannud, nagu tal oleks just olnud palgapäev. See oli taotluslik, et panna inimesi mõtlema, kas tasub ikka kõike uskuda, mida meedias näha," seletas saatejuht.

Saate produtsent Madis Sütt kinnitas Carmeni öeldut: "Tegu oli lavastusega, mille idee andis saatejuht Carmen. Püüame oma vaatajaid ikka aeg-ajalt üllatada ja tundub, et seekord said saatejuhid ülesandega hästi hakkama. Reaktsioon toimunule oli tormiline."

"Ekraanil olnud tühjad purgid on praeguseks tagasi taarakotis, kus nad olid ka enne saadet juba nädalaid tühjalt seisnud," kinnitas produtsent.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid