"Kas te näete seda noormeest pildil?! See on maailma lahedaim tüüp Ron, kes oma hea südame ja viisakusega lihtsalt võlub inimesi enda ümber! Mina sain temaga tuttavaks täpselt 18 aastat tagasi ja pean tunnistama, et kaotasin oma südame talle esimesest silmapilgust! Südant pole siiani tagasi saanud, aga õppinud olen ma temalt nende aastatega küll oi-kui-palju! Tere tulemast täiskasvanute sekka, kallis pojake! Ma ei teagi, kas see nüüd tähendab, et ma olen ametlikult vana?" kirjutas ta südamlikus postituses.

Filipiinidelt pärit näitleja Rommel Singsoniga on tal poeg Ron Jonathan, kes sündis kolm kuud enne õiget ilmaletulekuaega. Sünnitusmajast viidi Ron Jonathan kiiresti lastehaiglasse, kus arstid mitu kuud tema elu eest võitlust pidasid.

Vaiksoo elukaaslane on jurist Mihkel Nukka, kellega on ühine pisitütar Loore-Maria.

Nele-Liis ja Mihkel kohtusid juhuslikult Tartus restoranis La Dolce Vita. Nele-Liis oli seal koos oma kolleegidega muusikalist "Hüljatud". Enda sõnul on ta pigem introvert ega otsi uusi kontakte, kuid tollel õhtul kuidagi juhtus, et sõprade seltsis oli lõbu laialt ja suhtlus Mihkliga algas. "See ehk ongi saatus," oletas Nele-Liis, keda paelus kohe Mihkli viisakas härrasmehelik käitumine.