Heategevuslik näitus-kontsert "Maalides Head" aitab juba seitsmendat aastat koguda annetusi Heategevusfondile Minu Unistuste Päev. Sel aastal ühisprojektiga kogunenud annetused lähevad täies mahus sõjakoleduste eest Eestisse põgenenud Ukraina laste ja nende vaimse tervise toetuseks. Tänase seisuga on Eestisse saabunud üle 4000 lapse ning puudust tuntakse õppe- ja mänguvahenditest ning ühistegevustest, mis aitaksid hingelist traumat leevendada.

“Ukrainas toimuv on südantlõhestavalt kurb ning ebaõiglane. Meie kõigi solidaarne kohustus on võimaluste piires aidata ning ulatada abikäsi sõjas kannatanutele. Meil on väga hea meel, et Unistuste Päev tuli koheselt kaasa mõttega, kuidas Eestisse saabunud Ukraina lapsi toetada,” räägib Maalides Head eestvedaja Marianne Tamm.

Näitusel on üleval Eesti avaliku elu tegelaste hoole ja armastusega tehtud maalid, mida on võimalik endale soetada internetioksjonil maalideshead.ee. Oksjon sai alguse 12. märtsil kell 11 ja lõpeb 27. märtsil kell 19. Näituse pidulikul avamisel Ülemiste keskuse aatriumis astusid lavale mitmed oma kunstiteose oksjonile annetanud lauljad: Getter Jaani, Uudo Sepp, Grete Paia, Inger ja Sissi, kes ka üritust juhtis.

Lisaks nendele andsid maalimisega oma panuse heategevusse veel: Stefan, Ivo Linna, Andrei Zevakin, Saara Pius, Uku Suviste, Inga Tislar, Jürgen Pärnsalu, Reet Härmat, Johanna Randmann ja Jaanus Saks, Katariina Libe, Merilin Mälk, Mari Jürjens, Kadi Poll, Helen Adamson, Martti Hallik ja Liina Ariadne, Hanna Liina Võsa, Aivi Raja, Oliver Kõvask, Krislin Sallo, Kethi Uibomägi ja Marek Lindmaa.

Jaga
Kommentaarid