1. ja 2. juulil toimub juba kuues Retrobesti festival, mis toob Pühajärve äärde tõelise nostalgiahõngu. Välisartistidest astuvad ühise erikavaga üles Hermes House Band ja mambo kuningas Lou Bega. Staarid kohtusid 2014. aastal telesaates “Fuerteventura”, said suurteks sõpradeks ja asusid maailma vallutama kombineerides Lou Bega ladina rütmid ja Hermes House Bandi peohitid. Eriprogrammis saab kuulda selliseid suuri peohitte nagu “Country Roads”, “Rythm of the Night” ja “Mambo No.5”.

Lõuna-Eestisse toob taas võimsat energiat Saksamaa suurte areenide peaesineja ja fantaasiarikaste lavanumbrite autor DJ BoBo. Kontserdi jooksul saab kuulda Saksamaa ühe müüduima artisti ajatuid hitte nagu “There Is A Party”, “Freedom”, “Somebody Dance With Me”, “Feeling”, “Everybody” ja laule uuelt albumilt “KaleidoLuna”.

Otepääle saabub ka 1980ndate üks kõige edukamaid lauljaid Sandra, kes oma karjääri jooksul on müünud üle 30 miljoni albumi. Rohkete auhindadega pärjatud artist on laval koos tantsutrupiga Ballett dancers ning esitab Retrobestil hitte “Maria Magdalena”, “Hiroshima” ja “Everlasting Love”. Suvisele ajastufestivalile on külla tulemas ka Bad Boys Blue, kes esitab hittlugusid “You're a Woman”, “Pretty Young Girl” ja “Come Back And Stay”.

Palju üllatusi pakuvad armastatud Eesti artistid. Spetsiaalselt Retrobestiks teevad erikava ansamblid Terminaator ja Smilers. Lisaks astuvad kahe päeva jooksul lavale Anne Veski, 2 Quick Start ja Ivo Linna & Supernova.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid