Legendaarse saate uue hooaja juhiks saab armastatud näitleja Katariina Libe, teatab Kanal 2 sotsiaalmeedias.

Armastatud näitleja tõdeb, et tal on väga hea meel teha kaasa saates, mis tuleb appi maameestele ja -naistele, kellel raske töö kõrvalt kaaslase otsimiseks aega napib. "Tean, et Eestis on väga ägedaid ja muhedaid talupidajaid, mesinikke, kala- või metsamehi, kes võidavad nii televaataja kui oma tulevase kaaslase südamed," sõnab Libe.

Casting saatesse veel kestab - osalemiseks täida ankeet lehel www.kanal2.ee/maamees või anna üksik maamees või -naine üles emailil maamees@kanal2.ee.

Kuigi saade kannab traditsioonilist nime "Maamees otsib naist" on uuel hooajal oodatud ka üksikud ja hingekaaslasest puudust tundvad naised. Ka mitmete teiste riikide saadetes on julged naised just tänu "Maamehe" saatele endale elukaaslase leidnud. Sarja valitakse 10 vallalist maameest ja -naist, kes teevad nii kõvasti tööd, et romantiliste suhete loomiseks aega ei jää. Maakohtadest sobiva kaaslase leidmine on ka keerukas, sest riskialtimad ja julgemad noored on juba tõmbekeskustesse ära läinud. Kuid ka maamehed ja -naised ihaldavad romantikat ja otsivad täiuslikku partnerit, kellega oma elu jagada ja tulevikule vastu astuda. Iganenud on arusaam, et maamees töötab ainult traktoriga põllul või peab lehmakarja. Maaelu on palju rikkalikum ja maaromantikat pakuvad ka teised rasked tööd - näiteks kalapüük, lillekasvatus, töö metsas või sepana.

Kümmet maameest ja -naist tutvustatakse maikuus Elisa Huubis ja Kanal 2-s ning kõik, kes soovivad nendega tutvuda, saavad osalistele kirjutada. Maamehed kutsuvad neile kirjutanud paarilised kohtingule ja valivad suviseks teekonnaks välja need, kellega tahaksid lähemalt tuttavaks saada. Suvel kohtuvad nad nädalast nädalasse oma kaaslasekandidaatidega ja saadavad koju tagasi need, kellega romantikast midagi välja ei tule. Viimased kosilased lähevad nädalaks ajaks maameeste juurde elama, kus saavad lähedalt tuttavaks nii mehe enda, kui maaelu võlude ja valudega. Nädala lõpus tuleb mehel valida üks naine, kellega ta läheb romantilisele puhkusreisile.

„Maamees otsib naist“ uus hooaeg jõuab eksklusiivselt Elisa Huubi juba septembris ning Kanal 2 eetrisse kevadel 2023.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid