Vaatamata faktile, et Solovjov ei pääse hetkel kuidagi kinnisvarale isegi lähedale, on otsustanud keegi need majad sihikule võtta. Ühte neist häärberitest üritati isegi põlema panna, kirjutab ajaleht Corriere della Sera.

Solovjovi uhke elamu asub Loveno linnas Como järve läänekaldal. On teada, et maja hoovis süütati rehvid ning üritati nendega hoonet süüdata. Üks kohalikest märkas suitsu ning kutsus tuletõrje kohale. Selleks hetkeks, kui päästjad kohale jõudsid, polnud tuli jõudnud veel suureks areneda. Kohalikud võimud alustasid uurimist ning maja juures olnud turvakaamerate lindistused võeti kaasa.

Kuid tegemist pole esimese juhtumiga, kui Solovjovi vara on Itaalias sihikule võetud. Lisaks sai sissetungijate tõttu kannatada ka teine Como ääres olev häärber, mis allikate sõnul kuulub samuti tuntud saatejuhile. Antud maja seinad soditi täis ning süüdlaseid pole võimud siiani tabanud. Kokku kuulub telesaatejuhile Comos kolm kinnisvara objekti, mille koguväärtuseks hinnatakse 8 miljonit eurot. Üks majadest kuulub ametlikult Solovjovi emale Innale.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid