Dni.ru kirjutab, et Galkin ja Pugatšo­va on end sisse seadnud Caesarea linnakeses, kus elavad paljud Iisraeli tipp­advokaadid ja telestaarid. Pugatšova armastab seda linna kogu südamest – just nimelt Caesareas pidas ta 1994. aastal oma eelmise abikaasa, laulja Filipp Kirkoroviga (54) kiriklikud pulmad. Seal asub ka erakliinik, kus ta käib oma tervist turgutamas.

Dni.ru andmetel elavad Galkin ja Pugatšova 650 ruutmeetri suuruses häärberis, mille eest tuleb välja käia vähemalt miljon rubla (ligi 10 000 eurot) kuus. 2015. aastal ringlesid jutud, et Alla Borissovna ostis juba endale armsaks saanud villa ära, kuid ta lükkas selle info ümber.

Vene luuletaja Ilja Rezniku sõnul põeb Pugatšova haigusi, mida Venemaal ei saa välja ravida.

"Ta on suurepärane inimene. Alla Borissovnat tuleb kaitsta. Tal on palju vaevusi, nii et see, et ta on Iisraelis ravil ning tal on seal ravimid ja arstid, on väga hea," ütles Reznik.

Tõenäoliselt jääb paar Iisraeli vähemalt suveni.

Galkin on oma väljaütlemiste tõttu kantud Venemaal nn musta nimekirja, mistõttu ei saa ta praegu seal esinemistega raha teenida. Sellest pole aga hullu, sest tal on turgu ka Iisraelis. Galkin alustab 3. juunil tuuri, mis viib ta üheksasse linna.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid