Muusik Tom Parker suri 30. märtsil IV staadiumi ajukasvajasse, olles sel ajal 33-aastane. Ta saadeti viimsele teekonnale Londoni lõunaosas Petts Woodis, vahendab Metro.

Loomulikult olid kohal ka Parkeri bändikaaslased Siva, Max, Jay ja Nathan, kes aitasid matustel kadunud sõbra kirstu kanda. 2009. aastal loodi üheskoos populaarne poistebänd The Wanted. Max pidas maha emotsionaalse kõne. "Tom oli meile alati venna eest, ta oli bändi algusaegadest saati peamine eestvedaja," meenutas bändikaaslane. "Tema tohutu edujanu ja kirg muusika vastu inspireeris meid kõiki."

"Tal olid alati ainult parimad kavatsused," jätkas Max, "Üks asi, mida me Tomiga seoses iial ei unusta, on tema naer. Talle meeldis ikka inimeste üle südamlikult nalja visata ja naerda, saime seda iga päev tunda." Ta lisas lõpetuseks, et nad jäävad bändiga teda väga igatsema.

Pisarsilmi pidas kõne ka Tom Parkeri kallim Kelsey. "Rääkisin kõigile algusest peale, et tahan temaga abielluda," jagas naine, "ta ütles, et tahab kuulsaks saada ning tal pole suhete jaoks aega, kuid rahule ei jätnud ta mind sellegipoolest." Kelsey tunnistas, et Parkeriga abiellumine oli tema elu parim otsus ja nad jäävad mehega igaveseks hingesugulasteks.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid