Nii on tippude sekka pääsenud näiteks tuntud suunamudija, produtsent ja muusik Andrei Zevakin. Tema kandideerib endiselt nii aasta seksikama mehe, kui ka aasta meelelahutaja tiitlile.

Lisaks Zevakinile on mitmes kategoorias võistlustulle jäänud telenägu ja suunamudija Keili Sükijainen. Otseloomulikult jätkab ta võistlemist aasta suunamudija kategoorias, aga rahvas on pidanud teda praeguseks ka aasta seksikaima naise kategoorias TOP3 vääriliseks.

Väikeste mööndustega võib öelda, et mitmes kategoorias kandideerivad veel ka tuntud telenäod Piret Laos ja Eeva Esse. Nimelt on Laos jäänud võistlema aasta meelelahutaja tiitlile ning tema juhitud saade "Ma näen su häält" kandideerib veel edasi aasta meelelahutussaate kategoorias. Samas kategoorias jätkab ka Eeva Esse juhitud saade "ESSE" ning Eeva ise on jäänud veel kandideerima aasta saatejuhi tiitlile.

Traditsiooniliselt valib ajakiri Kroonika Eesti rahva seas populaarseimad tele- ja raadiosaatejuhid, meelelahutussaated ja aasta seksikaimad - kokku 10 meelelahutusvaldkonna kategoorias. 27. aprillil lisandus televaatajate soovil kaks kategooriat ning oma hääli ootavad ka aasta meelelahutussaate ja aasta seriaali kandidaadid!

Auhindade üleandmise gala toimub 9. juunil Kruiisisadamas, algusega kell 19:00.

Hääletajate vahel loosime välja auhindu:

Viiele õnnelikule kast Balbiino lemmikjäätist
200 € väärtuses Eucerin kinkekott
Goldtime hellitab 100-eurose kinkekaardiga, mis annab võimaluse leida endale midagi, mis hingele teeb tõelise pai! Goldtime paneb su särama!
auhinnaks majutus Lydia hotellis Superior toas kahele, mis sisaldab majutust, rikkalikku hommikusööki, spaa-lounge’i ning jõusaali kasutust majutusperioodi jooksul, tasuta WiFi-t
auhind Prike AS-ilt
kahele õnnelikult CUPRA oranž Kajo Slim 500ml roostevabast terasest termospudel, mis hoiab joogi kuuma või külmana rohkem kui 24h.