Groove-muusikaga flirtival albumil vahelduvad meeleolud helgest ja õhulisest džässist retrohõngulise popini. Tervikuks põimib selle Saare sume tämber.

Albumil kõlava muusika on Saar kirjutanud viimase kahe aasta jooksul. Kõla on oluliselt mõjutanud ansambliliikmed Joel Remmel (klahvpillid), Mihkel Mälgand (bass), Jaan Jaanson (kitarr), Ahto Abner (trummid) ja helikujunduse teinud Peeter Salmela.

Album on kuulatav veebiplatvormidel Bandcamp, Spotify, Applemusic, iTunes. Esitluskontserdid toimuvad suve jooksul üle Eesti. Esimest korda saab Saare uut muusikat elavas esituses kuulda festivalil HeadRead 28. mail. Ees seisavad ülesastumised festivalidel Sõru Jazz ja RuhnuRahu.

Laulja ja laulukirjutaja Liina Saar on kaasa teinud mitmes originaalloomingut esitavas ansamblis nagu MiaMee, Verbarium, Ajavares, Elletuse. Esmakordselt enda nime alt andis laulja albumi välja 2019. aasta kevadel, kui ilmus autoriplaat „Õhtulaulud“. Ka uuel albumil kõlab muusika eesti keeles,teksti autorite seas on Lauri Saatpalu, Jan Kaus, Maian Kärmas, Mingo Rajandi, Tuuli Velling, Lauri Räpp ja Indrek Koff.

Album ilmus esialgu digitaalselt, vinüülina on saadaval alates 20. maist.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid