Detektiivide lõplikud pakkumised Sinise Ahvi kohta olid: Karl Robert Saaremäe, Jaak Prints ja Franz Malmsten. Värske võitja tunnistas, et hoidis saates osalemise saladust hoolikalt ja isegi ema-isa pole kahtlustama hakanud. "Ei tea, kas mu vanemad mängivad topeltmängu või mitte," muigas ta, mainides, et tegelikult on paljud sõbrad teda saatega seostanud.

Teise koha sai Malekuninga maski langetanud Hanno Pevkur, kes vaimustas kõiki laulu- ja esinemisoskusega. "Kiidan kogu superseltskonda, kes saadet teeb ning karu laulma ja tantsima pani," tänas Pevkur. Detektiivide imestus oli aga ülisuur. "Seepärast saade mulle meeldibki, et üllatusi pakuvad inimesed, kes pole näitlejad ega lauljad, vaid hoopis muust eluvaldkonnast," märkis Peeter Oja.

Maskisaate kolmanda hooaja kolmandale kohale tuli Marta Laan, kes säras Hirvena. "Kolleegid kahtlustasid küll ning näiteks Tõnis Niinemets uuris kogu aeg, et millal ma kitse seest välja tulen," muheles näitlejanna.

"Maskis laulja" kolmandal hooajal lõid veel kaasa: Hannes "Ronk" Võrno, Ott "Tort" Kiivikas, Sissi Nylia "Lumehelbeke" Benita, Katrin "Ööliblikas" Karisma, Silvia "Kaheksajalg" Ilves, Ott "Ükssarvik" Lepland ning Ithaka Maria "Jänes".