Juubelifestivali esimeste artistidena kuulutas festival välja: 5miinust, Terminaator, 2 Quick Start, Tanel Padar, Shanon, Põhja-Tallinn, Traffic, Reket, Clicherik & Mäx, Pluuto ning AG. Kuid see pole kaugeltki veel kõik ning lisa on üsna pea oodata.

Festivali peakorraldajad Kristiina Isand-Savinski ja Romeo Savinski on juubelist rääkides tagasihoidlikud. „Oleme algusest peale soovinud inimestele pakkuda mõnusat äraolemist Võsul ja nii see kümnes aasta ongi märkamatult kätte jõudnud,” lausus Romeo Savinski. „Programmiliselt ega ka korralduslikult tänavu suuri muudatusi tulemas ei ole, jätkame kõrgel tasemel festivalielamuse pakkumisega ning inimesed võivad rahus tulla neile harjumuspärasele Võsu festivalile. Parim kink festivalile ongi iga inimese kohalolu.”

Võsu Rannafestival on kümne aastaga kasvanud üheks oluliseks suviseks sündmuseks ning tänasel päeval on tegemist ka suurima rannafestivaliga Eestis. Läbi aastate on festivalilt läbi käinud pea kõik Eesti suurimad staarid ning laiast maailmast Rudimetal DJ, Burak Yeter, Inna, Alexandra Stan, Haddaway, Captain Jack, DJ Bobo, Sigma, Mr Belt & Wezol.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid