Kroonika horoskoop 17.-23. jaanuar | Neitsit ootab ees põnev nädal, Kaalud leiavad lahenduse pikale tülile:
Vaata siit

Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Teie meeleolu on suhteliselt muutlik. Soovid ja ideed vahelduvad nii kiiresti, et te ei saa enam ise ka aru, mida tahate. Vältige pealiskaudseid lubadusi.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Täna kerkivad päevakorda teie lähedaste inimestega seotud probleemid. Võimalik, et teilt palutakse nii materiaalset kui vaimset toetust.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Esile kerkivad minevikku mattunud ja unustatud juhtumid. Võimalik, et kohtute mõne ammuse tuttava või lapsepõlvesõbraga. Olete veidi kinnine.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Olete täna väga energiline ning samas kergesti ärrituv. Inimesed tajuvad seda ning võimalik, et peate seetõttu asju üksinda ajama. Traumade oht.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Nüüd on aeg, mil hakkate otsusekindlalt oma eesmärkide poole minema. Samas kipute veidi isekas olema. Püüdke leida tasakaal enda ja kaaslaste soovide vahel.
Neitsi 23. august - 22. september
Täna on päev, mil peaksite püüdma teha muudatusi seal, kus juba ammu oleks pidanud muudatustega alustama. Pöörake tähelepanu unarusse jäänud tervisele.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Soodne aeg liikumiseks ametiredelil ja suhtlemiseks võimukandjatega. Suudate olla tavalisest korrektsem ning laitmatult täita oma töökohustusi.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Tänased planeedimõjud annavad teile suutmise olla vaba mõttestampidest ja teiste peale surutud ideedest. Hea päev teadmiste laiendamiseks ja reisimiseks.
Ambur 23. november - 21. detsember
Võimalik, et keegi püüab teid täna oma ladusa jutu ning meelitustega ära osta. Võtke kindlasti natuke rohkem aega järele mõtlemiseks, kui plaanisite.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Olete täna kinnisem ja endassetõmbunum, kui tavaliselt. Samas on hea päev tegeleda mingit sorti intellektuaalse tegevusega. Teie mõistus otsib rakendust.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Olete viisakas ja taktitundeline, suhted kaaslastega on harmoonilised. Aktiivne suhtlemine kaaslastega, sentimentaalsus. Tekib soov kirjutada luuletusi.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Teie endine mõtteviis laieneb ja areneb. Olete vähem subjektiivne ning suhtumine ümbritsevasse maailma heldem ja arusaavam. Toetuge oma kogemustele.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: