Kroonika horoskoop 11.-17. oktoober:
Kaksikud peavad olema salakavalad, Veevalajad leiavad lõpuks rahu
Vaata siit

Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Soodne aeg suhete parandamiseks. Pöörake tähelepanu oma tervisele, ärge alahinnake seda. Hea päev viia lõpule pooleliolevad tegemised ja tööd.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Olge ettevaatlik terariistade ja mehhaaniliste seadmetega. Võivad esineda peavalud või traumad. Püüdke mitte kiirustada, ägestuda ja ennast üle koormata.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Võimalik, et tunnete täna tugevat soovi eralduda ühiskonnast ja tunnetada maailma läbi loomingulise prisma. Hea päev oma ideede realiseerimiseks.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Olge täna ettevaatlik võõraste inimestega. Oht jääda vägivalla ohvriks. Püüdke liikuda seltskonnas, kus end juba koduselt ja turvaliselt tunnete.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Olete riskialdis ning võitlushimuline. Tänasel päeval on need omadused õigustatud ning toovad kaasa võiduvõimalusi. Kohtate kaaslaste heakskiitu.
Neitsi 23. august - 22. september
Pöörake rohkem tähelepanu nendele inimestele, kes teie heaks minevikus midagi teinud on. Võimalik , et keegi vajab teie abi ja mõistvat suhtumist.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Täna on hea päev ühiskondlikeks suheteks. Teile laskub tavalisest suurem tähelepanu, kuid ka kohustused. Võimalik, et teilt oodatakse rohkem, kui anda soovite.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Valitsevad kirglikud meeleolud. Tõenäoliselt kohtate isikut, kes teile esmapilgul suurt huvi pakub, kuid hiljem taipate, et teil pole midagi ühist.
Ambur 23. november - 21. detsember
Olete vastutustundlik ja otsustusvõimeline ning kõik ettevõtmised lõppevad hästi. Soodne aeg oma kohustuste täitmiseks. Võimalik kokkupuude võimukandjatega.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Tänased seisud avaldavad mõju teie elu struktuurile ja kaugeleulatuvatele plaanidele. Erilist tähelepanu väärib materiaalne heaolu ja turvalisus.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Täna on päev, mil võiksite rohkem tähelepanu pöörata oma lähikondlastele, kellega teil juba ammu pole olnud aega tegeleda. Hea aeg suhtlemiseks lastega.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Võimalik, et teil tuleb täna probleeme aususega. Teil on raske tunnistada mõnda oma puudust, mistõttu kipute näitlema. Oht illusiooni langeda.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: