Kroonika horoskoop 3.-9. juuli | Kaljukits mõistab üha enam naissoost sugulasi, Skorpionil võib ette tulla mitmed ootamatud kohtumised:
Vaata siit

Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Ilmnevad pealehakkamine, aktiivsus ja läbilöögivõime. Olete iseseisev ja otsustusvõimeline. Hoiduda tuleks aga agressiivsusest. Ettevaatust liikluses.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Tõenäoliselt satute üle pika aja tegelema just nende asjadega, mis teile inspiratsiooni ning jõudu annavad. Hea aeg oma elu ümberkorraldamiseks.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Tänased planeediseisud mõjuvad teile soodsalt. Olete tavalisest parema reageerimisvõimega ning suudate teha kiireid ja kasulikke otsuseid.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Võimalik, et tunnete vajadust tõeliste ja kasulike teadmiste järele maailmas. Võite astuda ka gruppidesse, mis tegelevad selliste asjadega.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Olge täna valmis selleks, et peate riskeerima. Usaldage konkreetseid teadmisi ja vältige otsuse tegemist emotsionaalsest lainest. Hea aeg kodusteks töödeks.
Neitsi 23. august - 22. september
Nüüd aktiviseeruvad need energiad, mis seotud loomingulisuse ja seksuaalsusega. Tõenäoliselt mõjute vastassugupoole esindajatele väga atraktiivselt.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Võimalik, et saate täna hakkami millegi sellisega, millega te veel mõni aeg tagasi poleks kindlasti tegelenud. Hea aeg piiride ületamiseks.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Praegu on otsingute ja kahtluste aeg, mil püüate ennast vaimselt täiustada ning otsite tõde. Püüdke kuulata südame häält ja jääda mõistlikuks.
Ambur 23. november - 21. detsember
Tõenäoliselt saate täna mõnelt oma kaaslaselt väärtuslikke nõuandeid või lihtsalt huvitavaid mõtteid. Hea aeg loomingulisemat laadi koostööks.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Täna peaksite püüdma olla oma ettevõtmistes võimalikult täpne ning rahulik. Teil võib tulla tegemist salakavalate ja ettearvamatute inimestega.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Tunnetate täna kasvavat konkurentsi ning teis hakkab tekkima soov iga hinna eest oma positsioon säilitada. Võimalik, et peate selle nimel vaeva nägema.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Väga võimalik, et täna on teie jaoks see õnnelik päev, kus keegi mõjuvõimas isik avastab teie anded ning saate mõne hea pakkumise. Hoidke silmad lahti!
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: