Kroonika horoskoop 18.-24. september | Kaladel ees raske töö ja vaev, Amburid mõtlevad sissetuleku suurendamisele:
Vaata siit

Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Võimalik, et teid hakkavad täna kimbutama hirmud ja kahtlused oma tervise suhtes. Püüdke siiski rahuneda ja omale haigusi mitte välja mõelda.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Teie muredele toob nüüd leevendust eelkõige see, kui olete ise avatud ja räägite oma tunnetest. Võimalik, et leiate ootamatu ning positiivse lahenduse.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Võite täna oma perekonna tõekspidamistega vastuollu sattuda. Võimalikud pinged seoses religiooni ja filosoofia erinevustega. Vältige fanatismi.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Teie enesehinnang jätab täna soovida. Olete veidi depressiivne ning endassetõmbunud, kuid vältige üksinda nukrutsemist ja suhelge mõne hea sõbraga.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Suudate oskuslikult laveerida ning teisi eksiteele viia. Püüdke siiski vältida oma kaaslaste usalduse kuritarvitamist. Hea päev tehingute tegemiseks.
Neitsi 23. august - 22. september
Võimalik, et tunnete täna suurenenud vajadust seltskonna järele enda ümber. Esile kerkivad veidi nostalgilised meeleolud. Olge valmis üllatusteks!
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Teie mõistus on täna aktiivne. Püüate leida kõigele, mis toimub loogilist seletust, kuid sellise mõttetöö tulemusel võite täielikku tupikusse sattuda.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Võimalik, et kohtute täna inimestega, kes on hajevil. Olge eriti tähelepanelik kõikvõimalike lepingute sõlmimisel või reisipiletite broneerimisel.
Ambur 23. november - 21. detsember
Kipute täna tegelema asjadega mitte tähtsuse järjekorras, vaid pigem selle järgi, mis teile enam meeldib. Samas kipute mõne lubaduse kahe silma vahele jätma.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Olete täna aktiivne ja töövõimeline. Hea päev nii pooleliolevate tegevuste lõpetamiseks kui ka uute ettevõtmiste alustamiseks ning eneseteostuseks.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Võivad ilmneda tülid ja teineteise mittemõistmine. Mõelge järele, kui midagi öelda tahate. Olete tavalisest ägedam ja egoistlikum.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Võimalik, et tunnete täna soovi lõhkuda struktuure enese ümber ning muuta oma elus midagi täiesti kardinaalselt. Püüdke alustada sisemisest muutumisest.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: