Kroonika horoskoop 6.-12. detsember:
Veevalaja kasutatakse kurjasti ära, Jäär alustab puhtalt lehelt
Vaata siit

Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Ärge laske end provokatsioonidest kaasa kiskuda, seda isegi juhul, kui teema on teie jaoks väga aktuaalne. Säilitage külm närv ja arukus.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Tunnete soovi näidata ennast maailmale ja anda oma panus ühiskonnale. Otsite suhteid, mis annaksid teile võimalikult palju uut informatsiooni.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Hea päev otsida suhtlust iseendaga ja vaadata üle oma tegelikud soovid ning vajadused. Ärge laske teistel ennast liigselt mõjutada ja ära kasutada.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Tekivad kaheti mõistetavad uued suhted. Püüdke olukorrast võimalikult selge ja konkreetne pilt luua, nii väldite arusaamatusi ning probleeme.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Suudate täna teha õiglaseid otsuseid. Võimalik, et teilt palutakse abi kellegi isiklike probleemide lahendamisel. Hea päev tervise kontrollimiseks.
Neitsi 23. august - 22. september
Püüate iga hinna eest olla olukorra peremees ning lähete endast välja, kui keegi püüab teile mingil moel vastu hakata. Te ei talu täna provokatsioone.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Suurepärane päev religioossete ja ideoloogiliste probleemide lahendamiseks ning teadusliku töö edendamiseks. Minnes sügavuti leiate vastused.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Tänased energiad avaldavad mõju teie alateadvusele. Võimalik, et tunnete sisemist vajadust teha midagi enneolematut ja murrangulist enda elus.
Ambur 23. november - 21. detsember
Teie suhtumine kaaslastesse on täna jahedam ning vaoshoitum, kui tavaliselt. Tänu oma reserveeritusele suudate varjata tegelikke tundeid.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Teil on täna palju energiat. Hea aeg füüsilist pingutust nõudvateks tegevusteks. Eriti kasuks tuleb, kui saate teha sporti vabas looduses.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Täna kerkivad esile mitmed minevikuga seotud asjad. Kui mitte otseselt, siis kaudselt puutute kokku isikutega, kes teie elus on tähtsat rolli mänginud.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Tunnete ennast täna veidi ebakindlana ja seetõttu ka ohustatuna. Püüate seda kompenseerida välise jäikuse ja tugevusega. Kuid ärge muutuge võltsiks!
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: