Kroonika horoskoop 3.-9. aprill | Millist tähemärki ootavad tülid ja kelle romantiline pool paljastub?:
Vaata siit

Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Tänased planeediseisud muudavad teid julgemaks aga ka halastamatumaks nende suhtes, kes nõrgad või saamatud. Raskused diplomaatiliste suhete arendamisel.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Täna peaksite olema valmis selleks, et saate hakkama ka ilma tehniliste abivahenditeta. Võimalikud on ootamatud viperused või takistused töövahenditega.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Otsite eksootikat, kuid peaksite kõige uue ja võõraga ettevaatlik olema. Hoiduge liialdustest ja fanatismist. Jääge selleks, kes te olete!
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Torkate tavalisest rohkem silma ja võimalik, et saavutate ootamatult populaarsuse inimeste silmis, kellega teil siiani just kõige meeldivamad suhted polnud.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Võimalik, et tunnete täna füüsilist ja moraalset väsimust. Ebasoodne läbirääkimisteks, kuna võite jätta midagi olulist kahe silma vahele. Puhake!
Neitsi 23. august - 22. september
Tunnete täna tüdimust oma igapäevase elu suhtes. Suureneb vajadus romantika ja originaalsete ettevõtmiste suhtes. Hea päev loomingulisteks avastusteks.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Suudate täna elu võtta üsna lihtsalt ja pingevabalt. See annab teile eelise tegeleda aktiivselt erinevate inimestega ning panna neid koostööd tegema.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Olete julge ning naudite katsumusi. Peate end õiglusekaitsjaks ja tunnete soovi teistele selgeks teha, mis on õige, mis väär. Vastuolud ülemustega.
Ambur 23. november - 21. detsember
Naudite täna väljakutseid ning ohtlikku mängu. Otsite isikuid, kellega koos saaks midagi põnevat korraldada, kuid võimalik, et keegi ei võta vedu.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Aktiviseerub teie seksuaalne energia ja ka vastavad soovid ning vajadused, mis sellega seotud. Kaldute ekstreemsetesse ja fanaatilistesse suhetesse.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Panete täna erilist rõhku oma välimusele. Püüate äratada teistes huvi ja olla imetlusobjektiks. Liigse edevusega aga meelitate ligi ka ebameeldivaid isikuid.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Täna kukuvad hästi välja eelkõige kodused tööd. Sobiv aeg alustada remonti, parandada katki läinud asju või teha suurpuhastust. Paranevad suhted perega.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: