Kroonika horoskoop 5.-11. juuni | Neitsil on käes tähetund, Skorpioni voodielu läheb tuliseks:
Vaata siit

Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Tänane päev toob teile tõenäoliselt palju suhtlemist ja asjaajamist. Aktiviseerub seltskonnaelu ja soov olla koos teiste inimestega. Ebasoodne äriasjadeks.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Tunnetate, et erinete millegi poolest teid ümbritsevatest inimestest ning seisate eemal ühiskonna tavaelust. Teile on parim spontaanne eluviis.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Täna on hea aeg lõpetada pooleliolevaid töid ja tegemisi. Lähenege nendele kohustustele loominguliselt, nii on lihtsam teha omale elu huvitavamaks.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Olete nii enese kui ka teiste suhtes täna liiga kriitiline ning lasete ennast pisiasjadest häirida. Vältige vaimset pinget, püüdke leida tasakaal.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Otsite kirglikult võimalust eneseteostamiseks ja oma piiride ületamiseks. Juhul, kui teid takistab midagi, võite muutuda vägagi äärmuslikuks.
Neitsi 23. august - 22. september
Pöörake täna erilist tähelepanu oma tervisele ja ärge alahinnake oma keha heaolu. Keha on hinge tempel, seetõttu peaksite selle eest hästi hoolitsema.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Püüate saavutada iseseisvust, võimalikud pinged lähedaste sõprade või sugulastega. Püüdke välida liigset mässumeelsust. Hea aeg spordiga tegelemiseks.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Teie jaoks hakkab nüüd tähtsat rolli mängima teie positsioon ja selle väärikas hoidmine. Püüate kõigiga hästi läbi saada, kuid see võib päris raskeks osutuda.
Ambur 23. november - 21. detsember
Kipute täna oma lähikondlaste suhtes põhjendamatult kriitiline olema. Vaadake esmalt üle enda puudujäägid ning olge teiste suhtes sallivam.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Elektriliste mõjudega päev. Võimalik, et olete veidi närviline ja kiirustav, soovite kohe tulemusi näha. Hea aeg tegeleda informatsiooni töötlemisega.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Täna tulevad mängu teie isiklikud huvid ning see võib mõnda inimest kergelt häirida, mida ta ka välja näitab. Ärge laske ennast ümber veenda!
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Täna suureneb teie üksiolemise vajadus. Olete tavalisest kergemini ärrituv ning meelsamini väldiksite inimestega suhtlemist. Hea päev kodu korrastamiseks.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: