Kroonika horoskoop:
14. - 20. august | Neitsi jätkab enesearendamist, Ambur soovib end tunda mugavalt ja turvaliselt
Vaata siit

Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Päevakorda tõusevad kõikvõimalikud lastega seotud teemad. Teie emotsionaalne taluvus on hea ning tõenäoliselt suudate olla heaks eeskujuks.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Kui tunnete täna sisemist rahutust ning emotsionaalset survet, siis tegelege vahelduse mõttes millegi füüsilisega. Hea aeg tegeleda spordiga.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Võimalik, et satute täna ootamatult segaste sündmuste keerisesse. Püüdke rahulikult vaadata, mis toimub ja jääge oma põhimõtetele kindlaks.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Võimalik, et saate täna omale uusi tuttavaid, kellest võib mingil hetkel palju kasu tõusta. Hoidke oma tähelepanu asjaolul, et teilt palutakse teenet.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Kaldute täna olema kannatamatu ning tülid kaaslastega on peaaegu vältimatud. See võib põhjustada probleeme seedetraktiga. Püüdke võtta asju huumoriga.
Neitsi 23. august - 22. september
Teie lootused võivad täna ootamatult täituda ja anda teile uue impulsi tegutsemiseks ning aktiivseks suhtlemiseks. Hea päev reisimiseks ja õppimiseks.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Peamised probleemid täna võivad tekkida sellest, kui hakkate teisi kamandama ja püüate iga hinna eest oma ideid peale suruda. Keskenduge enese arengule!
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Täna on hea päev kõikvõimalike praktiliste asjade tegemiseks. Suudate kiiresti reageerida ka ootamatutse olukordades ning saate kergesti aru, mis on õige.
Ambur 23. november - 21. detsember
Täna võib juhtuda, et keegi püüab oma kohustusi teie kaela veeretada või lihtsalt teie saavutusi enese arvele kirjutada. Ärge laske endale pähe istuda!
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Täna on suurenenud teie lõbujanu ning soov oma kaaslasi üllatada. Teie fantaasia on täna vägagi lennukas ning tõenäoliselt suudate midagi põnevat välja mõelda.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Täna on kergete ja loominguliste mõjutustega päev, mil suudate probleemidest kergesti üle olla ja oma suhteid teistega parandada. Head suhted lastega.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Tänane päev on soodne oma salajaste tunnete välja näitamiseks. Võite meeldivaks üllatuseks teada saada, et ka teist ollakse huvitatud.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: