Kroonika horoskoop 15.-21. november:
Kaksikutel õnnestub midagi, mille kallal nad on pikalt vaeva näinud, Veevalaja otsib armastust
Vaata siit

Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Täna alustatud tööd kipuvad paraku pooleli jääma. Ärge looge omale illusiooni sellest, kuidas ükskord kõik teid austavad. See tuleb välja teenida!
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Võidate pingelised olukorrad nüüd eelkõige sellega, kui jääte tagasihoidlikuks. Vältige oma ambitsioonide esiletõstmist. Ärge oodake erilist tähelepanu.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Võimalik, et puutute täna kokku rahaprobleemide ja silmakirjaliku suhtumisega. Olge valmis kaitsma oma seisukohti ja jääge oma põhimõtetele kindlaks!
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Naudite täna salapära. Püüate teha tavalistest igapäevastest asjadest põneva mängu, milles oleks tähtis osa romantikal ning seksuaalsusel.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Suudate täna olla teiste inimeste suhtes tähelepanelikum ja arvestavam, kui tavaliselt. Samas kipute olema liiga sentimentaane ning kurvameelne.
Neitsi 23. august - 22. september
Teie allasurutud minevikuprobleemid kipuvad täna taas esile kerkima. Parema meelega jääksite tahaplaanile, et mitte näidata teistele oma nõrkusi.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Võimalik, et puutute täna kokku ebasiiraste motiividega inimestega, kes püüavad teid kadedaks teha. Ärge laske ennast välistest asjadest eksitada.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Täna peaksite püüdma vältida mõnuainete ja söögi/joogiga liialdamist. Teie enesekontroll jätab soovida ning langete kergesti depressiooni.
Ambur 23. november - 21. detsember
Teil on suur vajadus omada sõpru. Oskate armastada ja olete armastatud. Tänu oma omadustele suudate teha ka oma kaaslased õnnelikeks.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Hea aeg ennast vaimselt arendada ja teha eneseanalüüsi, kuna suudate olla enda suhtes objektiivsem, kui tavaliselt ja ego nõudmised on väiksemad.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Nüüd on teie jaoks romantiline ja kaunis päev. Armute kergesti ning olete ka ise teiste jaoks üsna köitev. Hea päev loominguga tegelemiseks.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Olete väga mitmekülgne inimene. Teil on tänu oma heale hindamisvõimele ja stiilitajule võime teadmisi meeldival moel vahendada. Hea päev suhtlemiseks.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: