Kroonika horoskoop 28. veebruar - 5. märts | Lõvide ellu saabub tähtis vanem inimene, Ambur on kahe armastuse vahel:
Vaata siit

Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Hakkate täna tegema alateadlikult selliseid samme, mis hiljem teie elu muudavad. Olge aga ettevaatlik kõikvõimalike suhete lõhkumisega, võite hiljem kahetseda.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Nüüd on aeg anda tagasi oma sõpradelt saadud asju. Kui olete kellelegi võlgu, siis oleks soovitav täna see tagastada. Vanade asjade lõpetamise aeg.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Olete köidetud müstikast. Ootate ka oma kaaslastelt sarnast suunda, muidu hakkab teil nendega koos lihtsalt igav. Vältige "sildade põletamist".
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Suudate täna erakordselt praktiline olla. Edukalt sujuvad kõikvõimalikud paberimajandusega seotud asjad ning finantstehingud. Olge valmis riskima!
Lõvi 23. juuli - 22. august
Rahulik päev, mis möödub ilma eriliste vahejuhtumiteta. Hea aeg teha tervisekontrolli ning korrastada oma asju. Kalduvus muutuda liiga laisaks.
Neitsi 23. august - 22. september
Teil on täna ennast raske ohjeldada neis asjades, mis puudutavad kõikvõimalikke lõbustusi. Olete tavalisest ülemeelikum, aktiivsem ja jutukam.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Püüdke vältida oma kohustustest loobumist ja ärge andke neid teistele täita. Hoidke madalat profiili, see on lõppkokkuvõttes teile endale kasulik.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Võite täna olukordadele ülereageerida ning sellega oma maine totaalselt alla tõmmata. Püüdke tegeleda rohkem oma asjadega, vältige aktiivset suhtlemist.
Ambur 23. november - 21. detsember
Hea päev alustada uusi ettevõtmisi ja otsida uusi suhteid. Võimalik, et puutute kokku välismaalastega, võõraste kultuuridega või lähete ise reisima.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Olete täna aldis kõikvõimalikele ahvatlustele ja kipute selle arvelt unustama oma kohustusi. Kui tahate pidutseda, siis võtke selleks eraldi aega.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Otsite täna sedalaadi suhteid, mis pakuksid teile varjupaika ja tuge. Parema meelega loobuksite oma igapäevakohustustest ning puhkaksite kodus.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Võimalik, et peate täna mõne oma minevikus tehtud vea pärast vastust andma. Enne, kui ennast kohe õigustama hakkate, püüdke olukorda objektiivselt hinnata.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: